Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
22H2 İspanyolca Versiyon Microsoft Windows 11 Home OEM DVD Fiziksel Kutu KW9-00639

22H2 İspanyolca Versiyon Microsoft Windows 11 Home OEM DVD Fiziksel Kutu KW9-00639

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
DVD:
Dahil
Etiket:
Dahil
Anahtar türü:
OEM
paket:
DVD OEM'i
Aktivasyon türü:
çevrimiçi
Sistem tipi:
pencereler
Garanti:
Ömür
Durum:
Yepyeni
Ürün Açıklaması

22H2 İspanyolca Versiyonu Microsoft Windows 11 Home OEM DVD Fiziksel Kutu KW9-00639
 

Windows 11 Home, efsanevi Windows işletim sisteminin en yeni neslidir.Güncelleme, yeni bir tasarım, yeni özellikler ve daha iyi optimizasyon ile sisteminizde gezinmeyi bir sonraki seviyeye taşıyor.Bizden Windows 11 satın alarak bugün bilgisayarınızdaki en anlaşılır, akıcı ve modern işletim sistemine sahip olun.

Windows 11 Home, Windows 11'in klasik sürümüdür -- Ev ve sıradan kullanıcılar için mükemmeldir.İhtiyacınız olan her şey tek bir güçlü sistemde toplanmıştır.Sizi insanlara ve sevdiğiniz şeylere yaklaştıran yeni bir Windows deneyimi.

Windows 11 Home'daki yeni Kullanıcı arabirimiyle yeni bir bakış açısı elde edin.Windows 11 Home, yeni bir deneyimle tutkularınızın peşinden gidebileceğiniz sakin ve yaratıcı bir alan sunuyor.

Home sürümünde bulunan Windows 11'deki yeni canlandırılmış Başlat menüsünün ve en sevdiğiniz kişilere, haberlere, oyunlara ve içeriğe bağlanmanın diğer yeni yollarının keyfini çıkarın; Windows 11, doğal bir şekilde düşünmek, ifade etmek ve yaratmak için bir yerdir. .

Windows 11 Home sürümündeki Başlat Menüsü Değişikliği, yeni bir yineleme sunar.Bu, ortada görünen yerlerin ve diğer seçeneklerin bir listesini sunar ve sağda kutucuklarla temsil edilen uygulamalar bulunur.Ayrıca, menü yeniden boyutlandırılabilir ve hatta tam ekran görüntüye genişletilebilir.

Windows 11 Home ile üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın.Snap layouts, Desktops ve yeni, daha sezgisel yeniden yerleştirme deneyimi gibi araçlarla ihtiyacınız olan tüm uygulamalara ve çoklu görevlere kolayca erişin.

Microsoft Teams yerleşik Skype'ın yerini aldığı için Windows 11 Home'da bağlanmanın yeni yolları.Microsoft Teams ile doğrudan masaüstünüzden değer verdiğiniz kişilere anında bağlanın.Hangi cihazı kullanıyor olurlarsa olsunlar ücretsiz arayın veya sohbet edin.

İçeriğinizi Microsoft Edge ve Windows 11 Home'da seçebileceğiniz çok sayıda Widget ile sizin tarafınızdan derleyin.sizin için en önemli olan haberler, bilgiler ve eğlence ile hızlı bir şekilde güncel kalabilirsiniz.

İhtiyacınız olan yüklü uygulamaları ve izlemeyi sevdiğiniz şovları yeni Microsoft Store'da kolayca bulun.Ayrıca Android Uygulamalarını Intel Bridge teknolojisi aracılığıyla Windows 11 Home'da çalıştırın veya Microsoft Store Uygulamasından indirin.

Oyun zamanı, Windows 11 Home'da her zaman.Windows 11 artık gerçekliğe rakip olan grafik özellikleriyle oyun oynamayı yepyeni bir düzeye taşıyor.Ayrıca, birden fazla pencerede oynayabilirsiniz.100'den fazla yüksek kaliteli oyuna (üyelik ayrıca satılır) erişmenizi sağlayan Xbox Game Pass ile bir sonraki favori oyununuzu keşfedin.


Windows 11 Home Vs Pro: Temel Farklar

 

Şu anda Windows 11 Home ile Pro'yu ayıran sızan tek fark, kurulum sırasında bir Microsoft hesabı ve istikrarlı bir internet bağlantısı gereksinimleridir - her ikisi de Windows 11 Pro'yu kurmak için gerekli değildir.Ancak, daha önce de söylediğimiz gibi, Windows 11 Home ile Pro'yu ayıran temel farkların çoğu henüz sızdırılmış değil.

Bununla birlikte, durum böyle olsa da, Windows 10 sürümlerine dayalı olarak bazı farklılıkları tahmin edebiliyoruz.Başlangıç ​​olarak Windows 11 Pro, Windows 10'a göre ana sürümle karşılaştırıldığında büyük olasılıkla ek güvenlik ve işe özel özellikler sunacaktır. Windows 11'in önceki sürümüne bakıldığında, Win 10 Pro, BitLocker cihaz şifrelemesi ve Windows Bilgi Koruması (WIP) sunuyordu. ) – Home sürümünün övünemeyeceği bir şey.Bunlar, Windows 10 Pro'nun Home üzerinden güvenlik avantajlarını artırmaya yardımcı olan iki harika özelliktir ve Windows 11 ile benzer farklılıklar görmeyi bekliyoruz.

Ayrıca, iş yönetimi ve dağıtım yazılımı söz konusu olduğunda, Windows 11 Home muhtemelen sınırlı işlevsellik ve özellikler sunacaktır.Bu, Windows 10'da kesinlikle böyleydi ve bu sefer farklı bir şey önermekten bahsedilmedi; Pro, mobil cihaz yönetimi, Microsoft mağazası (iş için) erişimi ve Windows Update dahil olmak üzere en az 10 ek yönetim aracından yararlanıyor. iş özellikleri için.

 

Windows 10 Home Pro İş Yönetimi ve Dağıtım Özelliklerine Karşı

 

22H2 İspanyolca Versiyon Microsoft Windows 11 Home OEM DVD Fiziksel Kutu KW9-00639 0
Windows 11 için donanım gereksinimleri:

Bileşen Asgari
İşlemci En az 1 GHz saat hızına ve en az 2 çekirdeğe sahip uyumlu bir 64 bit işlemci (x86-64 veya ARM64)
Bellek (RAM) en az 4 GB
Depolama alanı en az 64 GB
Sistem üretici yazılımı UEFI
Güvenlik Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartı WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu
Görüntülemek Çapraz olarak 9 inçten büyük yüksek tanımlı (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit
İnternet bağlantısı ve Microsoft hesapları Windows 11 Home'da ilk kurulumu tamamlamak için İnternet bağlantısı ve Microsoft hesabı gerekir.

 
Windows 11'in temel sistem gereksinimleri, Windows 10'dan önemli ölçüde farklıdır. Windows 11 yalnızca x86-64 veya ARM64 işlemci kullananlar gibi 64 bit sistemleri destekler;IA-32 işlemciler artık desteklenmemektedir.Bu nedenle, Windows 11, Windows'un 32 bit işlemcileri ve 16 bit yazılımları desteklemeyen ilk tüketici sürümüdür (gerçi Windows Server 2008 R2, Windows NT'nin bunları desteklemeyen ilk sürümüdür).Minimum RAM ve depolama gereksinimleri de artırıldı;Windows 11 artık en az 4 GB RAM ve 64 GB depolama gerektiriyor.S modu yalnızca Windows 11'in Home sürümü için desteklenir. Ağustos 2021 itibarıyla resmi olarak desteklenen işlemciler listesi arasında Intel Core 8. nesil ve sonrası, AMD Zen+ ve sonrası ile Qualcomm Snapdragon 850 ve sonrası yer alır. Uyumluluk listesi ayrıca şunları içerir: Ryzen işlemcilerin ve Intel Core i7-7820HQ'nun (7. nesil işlemci) "AF" revizyonları, ikincisi yalnızca DCH tabanlı sürücülerle gönderilen cihazlarda destekleniyor.Desteklenmeyen işlemcilere sahip cihazların Windows 11'i yüklemesi veya çalıştırması engellenmez, ancak Windows Update, Windows 10'dan yükseltme yapılmasını önleyeceği için temiz yükleme gerçekleştirilmelidir. Ayrıca Microsoft, desteklenmeyen işlemcileri kullanan aygıtların güncelleştirmeleri yüklemesinin engellenebileceğini belirtmiştir.
Eski BIOS artık desteklenmemektedir;artık Secure Boot ve TPM 2.0 güvenlik yardımcı işlemcisine sahip bir UEFI sistemi gereklidir. Birçok anakartta TPM desteği bulunmadığından, anakarta fiziksel olarak kurulacak uyumlu bir TPM modülü gerektirdiğinden veya bir Etkinleştirmek için bilgisayarın UEFI'sindeki ayarların değiştirilmesini gerektiren, varsayılan olarak devre dışı bırakılan, CPU üretici yazılımı veya donanım düzeyinde yerleşik TPM. Orijinal ekipman üreticileri, Microsoft'un onayıyla bilgisayarları TPM 2.0 yardımcı işlemcisi olmadan da gönderebilir.
 
 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.