Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
FQC-10529 Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD 64-bit İspanyolca 22H2 Sürümü

FQC-10529 Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD 64-bit İspanyolca 22H2 Sürümü

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11 yanlısı

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
medya:
DVD
Kullanıcı sayısı:
1
Tip:
İşletim sistemi
Yazılım Formatı:
Fiziksel
Aktivasyon türü:
çevrimiçi
Depolama alanı:
en az 64 GB
Sistem Bellenimi:
UEFI güvenli önyüklemeyi destekler
Kurulum desteklenir:
1 Kurulum
Ürün Açıklaması

FQC-10529 Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD 64-bit İspanyolca 22H2 Sürümü
 
Windows 11 Professional, Windows 10 Professional'ın halefi olan işletim sisteminin en son ve en güçlü sürümüdür.Ev kullanımı için tasarlanan Windows 11 Home gibi, işletim sisteminin Pro sürümü de geliştirilmiş ve gezinmesi kolay bir arayüze kavuştu ve performans optimize edildi.
Windows 11 Pro, bir PC veya dizüstü bilgisayarda gerçekleştirilen günlük iş işlemlerinin verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır.Win 11 Pro, en popüler uygulamaların tümü ile önceden yapılandırılmış bir sistemdir.İşlevselliği de optimize edilmiştir, bu da dokümantasyon ve dosya oluşturmanın ve paylaşmanın yanı sıra çevrimiçi toplantılar düzenlemeyi çok daha kolay hale getirir.
Windows 11 Professional'ı satın alın ve sistemi BT geliştiricileri veya teknisyenleri için optimize etmenin bir sonucu olarak geliştirilmiş uygulama uyumluluğundan ve bulut dosya yönetiminden yararlanın.
Windows 11 Pro CD Anahtarı, günümüzün en popüler işletim sisteminin orijinal lisansını 32 ve 64 bit olmak üzere iki sürüm halinde satın alma fırsatıdır.Windows 11 Pro 32-bit, 32-bit işlemci ile donatılmış donanıma ayrılmış bir işletim sistemidir.Yeni donanım için, çok daha iyi performans ve aynı anda daha fazla programı destekleme yeteneği sunan Windows 11 Pro 64-bit'i seçmek kesinlikle daha iyidir.Sonuç olarak, örneğin MS Office 2021 Pro Plus kullanarak çalışabilir ve aynı zamanda özel sektör yazılımlarını kullanabilirsiniz.
 
ÖzellikleriWindows 11 Profesyonel:
 
• Bitlocker Cihaz Şifrelemesi
• Microsoft Bilgi Koruması ile Entegrasyon
• Uzaktan Dağıtım ve Uyumluluk
• İş İçin Windows Hello
• Windows Bilgi Koruması (WIP)
• Windows Korumalı Alanı
• Atanmış Erişim
• Azure Active Directory'ye Katılın
• Hibrit Azure Active Directory Katılımı
• Bulut tarafından yönetilen güncellemeler
• Azure ile Kurumsal Durum Dolaşımı
• eSIM Kurumsal Çözümleri
• Grup ilkesi
• Kiosk modu kurulumu
• Mobil Uygulama Yönetimi
• Mobil cihaz Yönetimi
• Kesintisiz yerel ve sanal uygulamalar
• Aktif Dizin Desteği
• Azure Active Directory desteği
• Windows Otomatik Pilotu
• Windows Sunucu Güncelleme Hizmeti (WSUS)
• İş için Windows Update
• OneDrive İş
• Uzak Masaüstü
 
Windows 11 ne zaman çıkacak?
 
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren yeni makineler için kullanılabileceğini duyurdu. Mevcut Windows 10 kullanıcıları için güncellemeler 2022'nin başında gelmeye başlamalı ve Microsoft, Windows 11'i 2022 yılının ortasına kadar her uyumlu makineye sunmayı umuyor. 2022.
Windows 11'in Windows Insider derlemesi, Dev Channel'da beta testi için zaten mevcut ve kullanıcılar artık Windows 11 ISO'yu indirebilirler.
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren kullanıma sunulmaya başlayacağını onayladı. Bu, Windows Baş Ürün Sorumlusu Panos Panay'ın bundan önceki bir blog yazısını genişletiyor: "Windows 11, uygun kullanıcılar için ücretsiz bir yükseltme aracılığıyla sunulacak. Windows 10 bilgisayarlarda ve yeni bilgisayarlarda bu tatil başlıyor."
Microsoft muhtemelen ana bölüm için yeni işletim sistemine odaklanacak olsa da, aynı zamanda Windows 10 için büyük bir güncelleme de görebiliriz.Windows 10, 2025'e kadar güncelleme almaya devam edecek, bu nedenle eski köpekte henüz bolca hayat var.
 
Windows 11 için bu yayın tarihi, yeni makineler içindir ve mevcut Windows 10 kullanıcıları için güncelleme 2022'nin başında gelir. Bu, tüm hata ve sorunların (çoğunlukla) yükseltme yapabileceğiniz zamana göre sıralanacağı anlamına gelmelidir.TPM 2.0 uyumlu bir makineniz olduğunu varsayarak yükseltebilirseniz.
Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek için can atıyorsanız, Windows 11 Insider derlemesini veya Windows 11 ISO'yu hemen yükleyebilirsiniz.Bunlar, yeni arayüze ve bazı önemli Windows 11 özelliklerine sahip olmalarına rağmen, şu anda erken sürümlerdir.Bununla birlikte, ana makinenize kurmanızı tavsiye etmiyoruz, çünkü henüz sürüm takviminin başlarında ve kusursuz çalışmama ihtimali yüksek.
 
Windows 11 için donanım gereksinimleri:
 

BileşenAsgari
İşlemciEn az 1 GHz saat hızına ve en az 2 çekirdeğe sahip uyumlu bir 64 bit işlemci (x86-64 veya ARM64)
Bellek (RAM)en az 4 GB
Depolama alanıen az 64 GB
Sistem üretici yazılımıUEFI
GüvenlikGüvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartıWDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu
GörüntülemekÇapraz olarak 9 inçten büyük yüksek tanımlı (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit
İnternet bağlantısı ve Microsoft hesaplarıWindows 11 Home'da ilk kurulumu tamamlamak için İnternet bağlantısı ve Microsoft hesabı gerekir.

 
Windows 11'in temel sistem gereksinimleri, Windows 10'dan önemli ölçüde farklıdır. Windows 11 yalnızca x86-64 veya ARM64 işlemci kullananlar gibi 64 bit sistemleri destekler;IA-32 işlemciler artık desteklenmemektedir.Bu nedenle, Windows 11, Windows'un 32 bit işlemcileri ve 16 bit yazılımları desteklemeyen ilk tüketici sürümüdür (gerçi Windows Server 2008 R2, Windows NT'nin bunları desteklemeyen ilk sürümüdür).Minimum RAM ve depolama gereksinimleri de artırıldı;Windows 11 artık en az 4 GB RAM ve 64 GB depolama gerektiriyor.S modu yalnızca Windows 11'in Home sürümü için desteklenir. Ağustos 2021 itibarıyla resmi olarak desteklenen işlemciler listesi arasında Intel Core 8. nesil ve sonrası, AMD Zen+ ve sonrası ile Qualcomm Snapdragon 850 ve sonrası yer alır. Uyumluluk listesi ayrıca şunları içerir: Ryzen işlemcilerin ve Intel Core i7-7820HQ'nun (7. nesil işlemci) "AF" revizyonları, ikincisi yalnızca DCH tabanlı sürücülerle gönderilen cihazlarda destekleniyor.Desteklenmeyen işlemcilere sahip cihazların Windows 11'i yüklemesi veya çalıştırması engellenmez, ancak Windows Update, Windows 10'dan yükseltme yapılmasını önleyeceği için temiz yükleme gerçekleştirilmelidir. Ayrıca Microsoft, desteklenmeyen işlemcileri kullanan aygıtların güncelleştirmeleri yüklemesinin engellenebileceğini belirtmiştir.
Eski BIOS artık desteklenmemektedir;artık Secure Boot ve TPM 2.0 güvenlik yardımcı işlemcisine sahip bir UEFI sistemi gereklidir. Birçok anakartta TPM desteği bulunmadığından, anakarta fiziksel olarak kurulacak uyumlu bir TPM modülü gerektirdiğinden veya bir Etkinleştirmek için bilgisayarın UEFI'sindeki ayarların değiştirilmesini gerektiren, varsayılan olarak devre dışı bırakılan, CPU üretici yazılımı veya donanım düzeyinde yerleşik TPM. Orijinal ekipman üreticileri, Microsoft'un onayıyla bilgisayarları TPM 2.0 yardımcı işlemcisi olmadan da gönderebilir.
 
Yeni Windows kullanıcı arayüzü
 
Windows 11'deki en belirgin değişiklikler, kullanıcı arabirimi (UI) cephesindedir.Microsoft her zaman kullanıcı arabirimiyle uğraşma eğiliminde olmuştur ve Windows 11 için geri durmamıştır.Mevcut pencereler için yeni bir görünüm var ve bazı üst üste binen paneller için buzlu cam efekti yeniden gözden geçirildi.Başlat düğmesi taşındı, widget'lar geri dönüyor ve
Genel ahlak, daha yumuşak, daha kapsamlı bir temaya geçiştir.Windows artık alıştığımız dik açılı köşelere sahip değil, bunun yerine yuvarlatılmış.Bu ince bir değişiklik ama farklı bir hissiyatı var; en azından pencereler tam ekran olmadığında öyle.
Reklamcılık
Diğer büyük değişiklik, görev çubuğunun sol alt köşeye sıkıştırılmasının aksine ekranın ortasına kaydırılmasıdır.Endişelenmeyin, Görev Çubuğu Ayarları ekranındaki bir düğmeye dokunarak Windows 10'da nasıl çalıştığına geri dönebilirsiniz.
Ekranda pencerelerinizi nasıl düzenlediğiniz de uzun süredir kolunuzda olan bir çekimin tadını çıkardı.Farenizi ekranı kaplayan simgesinin üzerine getirdiğinizde, çeşitli pencerelerin nasıl düzenlenmesini istediğinizi seçmenize izin veren bir açılır palet açılır.Windows 10'da bu tür şeyler üzerinde bir miktar kontrole sahipsiniz, ancak ekranın üçte birini veya dörtte birini kaplayan pencereler için kolay destekle bu, çok daha düzenli bir düzen sağlayabilir.Bu, özellikle büyük bir 4K ekranı sallıyorsanız ve aynı anda birkaç uygulamayı görüntülemek istiyorsanız kullanışlıdır.
Windows 11'e geleceği söylenen estetik bir değişiklik, Ölümün Mavi Ekranının veya tercih ederseniz BSOD'nin sona ermesidir.Endişelenmeyin, BSOD kısaltması (en azından İngilizce olarak) korunacak, çünkü çok daha metal gibi görünen Black Screen of Death'e geçiyor.
 
FQC-10529 Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD 64-bit İspanyolca 22H2 Sürümü 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.