Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Microsoft Office 2021 >
1024 x 768 ekran çözünürlüğü Office 2021 Professional Plus Çevrimiçi Etkinleştirme Anahtarı Lisansı

1024 x 768 ekran çözünürlüğü Office 2021 Professional Plus Çevrimiçi Etkinleştirme Anahtarı Lisansı

1024 X 768 ofis 2021 profesyonel artı

Dijital İndirme ofisi 2021 profesyonel artı

2GB microsoft ofis 2021 profesyonel artı

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Ofis 2021 Ev ve öğrenci

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Biçim:
Dijital indirme
Boş Sabit Disk Alanı:
10 GB boş HDD
İşlemci:
Intel Core 2 Duo veya üstü
İşletim sistemi:
Windows 10/8/7
Görüntülemek:
1024 x 768 ekran çözünürlüğü
Yüklenmiş hafıza:
2 GB minimum RAM
Ürün Açıklaması

1024 x 768 ekran çözünürlüğü Office 2021 Professional Plus Çevrimiçi Etkinleştirme Anahtarı Lisansı

 

genel bakış:

 

Microsoft Office 2021 Professional Plus, herhangi bir aşamada üretken olmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren eksiksiz bir pakettir.İster evrak işliyor, ister sıfırdan sunumlar hazırlıyor olsun, bu güçlü ve çok yönlü paket arkanızda.

 

Yapay zeka destekli şablonlar, akıllı arama, tamamen yeni bir arayüz gibi yeni özellikler ve tüm platformlardaki uygulamalar arasında geliştirilmiş uyumluluk, becerilerinizin parlaması için daha fazla fırsat anlamına geliyor!Projelerinizi kuruluşunuz içinde ve dışında kolaylıkla oluşturun, işbirliği yapın ve paylaşın.

 

Yeni, en güçlü nesil Microsoft Office, her açıdan profesyonel düzeyde destek sağlar;İster tek başınıza projeler üzerinde çalışın, ister birlikte yakın işbirliği yapın - Office 2021 Professional Plus'ı kullanırken çok büyük bir zorluk yoktur.Endüstri standardı, en son teknoloji yanınızdayken, en karmaşık projelerin bile üstesinden gelebileceksiniz.

 

En iyisi mi?Temel ihtiyaçlardan çok daha fazlasını elde edersiniz.Professional Plus paketi ihtiyaçlarınız düşünülerek inşa edilmiştir.Hemen hemen her çalışma alanında ihtiyaç duyacağınız her aracı ve her çözümü içerir.Etkileyici bir iş teklifi hazırlamanız mı gerekiyor?Word'ü kullanın.Yıllık gelir analizi zamanı?Excel sizin için burada.Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?Diğer uygulamalara göz atın!

 

Office 2021 Professional Plus, verileri ve belgeleri işlemek için ihtiyacınız olan her şeydir.Yeni özellikler, ister evrak işleme ister sıfırdan sunumlar oluşturma olsun, geliştirmenin her aşamasında sizi daha üretken hale getirecek.

 

Microsoft Excel 2021

Microsoft Excel 2021, günümüz pazarındaki en kapsamlı ve kullanımı kolay elektronik tablo uygulamasıdır.Sadece sizin gibi insanlar için yapılmış tüm bu yeni özelliklerle veri analizi becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

 

Excel 2021, daha önce mümkün olduğu düşünülenlerin sınırlarını genişletiyor.Artık fikirlerin ötesine geçebilir ve kolaylıkla karmaşık, profesyonel elektronik tablolar oluşturabilirsiniz!

 

Verilerinizi sonuna kadar kullanın.Bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde analiz edin.Dünyanın her yerinden herhangi bir meslekten veya ülkeden insanlar, Excel elektronik tablolarındaki bulgulara dayanarak daha iyi karar verme becerilerine erişebilir!
Yeni fonksiyonlar.Güçlü yeni işlevler, verilerinizi daha fazla şekilde manipüle etmenize ve bunlarla çalışmanıza olanak tanır.Yeni tanıtılan işlevler, Excel'de LET() ve XLOOKUP()'u içerir ve daha birçokları da gelecek!
Kararlılık ve performans iyileştirmeleri.Excel'in geliştirilmiş performansı, hem hesaplama hem de gezinmede daha hızlı olması sayesinde büyük kümeler üzerinde çalışmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

 

Microsoft PowerPoint 2021

PowerPoint 2021, ilgi çekici sunumlar oluşturmak ve bunları eskisinden daha fazla dikkat çekecek şekilde paylaşmak isteyenler için mükemmel.Microsoft tarafından yapılan iyileştirmelerin yanı sıra eklenen yeni özelliklerle - yanlış gidemezsiniz!

 

Yaratıcı olun, profesyonel olun.En iyi sunumlar, hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz sunumlardır.PowerPoint 2021 tam da bunu yapmanıza izin verir, ancak yine de her türlü senaryo için profesyonel bir ton sağlar.
Zanaat ustası.Sunumlar, bir şeyden diğerine eğlenceli bir şekilde aktığında en iyisidir.PowerPoint 2021, araçlar, animasyonlar ve geçişlerle sunularınızı taze ve ilginç tutmanıza olanak tanır!
Yeni simgeler ve 3B modeller ekleyin.Çalışmanızı diğerlerinden farklı kılmak için genişletilmiş bir SVG simgeleri kitaplığıyla çalışın!Profesyonelce tasarlanmış olanlar arasından seçim yapın veya kendinizi yaratıcı hissediyorsanız kendinizinkini yükleyin.
PowerPoint 2021, duyulduğunuzu hissettirir.Artık sunumlarınız, programın kendisinden kayıt anlatımı ile daha kişisel bir dokunuşa sahip olabilir - harici bir kaynak bulmanıza veya kendinizi ayrı bir uygulamada kaydetmek için zaman ayırmanıza gerek yok!

 

Microsoft Outlook 2021

E-postalar modern iletişimin bel kemiğidir.Bunları net bir şekilde görebilmeniz ve hareket halindeyken bile erişebilmeniz gerekir!Outlook 2021, biçimlendirme, kişiler ve ekler dahil olmak üzere e-posta göndermenin tüm yönlerini iyileştirir.

 

Gelen kutularınıza odaklanın.Outlook'u açar açmaz en önemli e-postaları görün.Odaklanmış Gelen Kutusu özelliğiyle, sıradan konuşmalar ve önemsiz postalar arasında asla kaybolmazsınız.
Profesyonel mesajlar gönderin.Outlook'taki araçlar, aceleniz olduğunda bile profesyonel e-postalar göndermeyi kolaylaştırır.Entegre dil bilgisi ve yazım denetleyicisi, biçimlendirme ve imzalar, ekler vb. gibi daha gelişmiş özellikleri kullanın.
Etkin bir şekilde önceden planlayın.Outlook, etkinlikler ekleyebileceğiniz, toplantı planlayabileceğiniz ve hatta programları başka biriyle eşitleyebileceğiniz ayrıntılı bir takvimden yararlanmanıza olanak tanır!

 

Özellikler:

 • Kapsamlı üretkenlik paketi
 • Her türlü belge formatının üstesinden gelin
 • E-postaları işlemek için destek sağlar
 • Etkileşimli sunumlar oluşturun
 • Çok sayıda hata düzeltmesi ve geliştirme
 • Veritabanlarını yönetin ve farklı projeleri yönetin
 • Eksiksiz bulut desteği ve işbirliği özellikleri
 • Metni işlemek için çeşitli güçlü araçlar
 • Daha iyi performans ile gelişmiş iş akışı
 • Veritabanlarını yönetin ve içeriği düzenleyin
 • Belgelere medya dosyaları ekleyin
 • Belgelerin düzenini özelleştirin
 • Belgelere resim ve diğer içerikleri ekleyin
 • Elektronik Tabloları, sunumları ve daha fazlasını yönetin.
 • Karmaşık hesaplamaları yönetin ve büyük miktarda veriyi işleyin
 • Net kesim arayüzü ile şerit tabanlı kullanıcı arayüzü

Gereklilik:

 

İşlemci 1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci/en son macOS ile Windows 11 veya Windows 10
İşletim sistemi PC için Windows 11 veya Windows 10;Mac için Mac OS
Hafıza PC için 4 GB (64bit), 2 GB (32bit) RAM;Mac için 4 GB RAM
Hard disk alanı PC için 4 GB, Mac için 10 GB kullanılabilir disk alanı
Görüntülemek PC için 1024 x 768 çözünürlük, Mac için 1280 x 800 çözünürlük
grafik PC için grafik donanımı hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı

 

Office'in daha eski bir sürümüne sahip kişiler, Microsoft365 veya office 2021 kullanarak oluşturduğum belgeleri açabilir mi?

 

Microsoft 365, Office 2021, Office 2019, Office 2016, Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office for Mac 2011 ve Office for Mac 2008 uygulamaları herhangi bir ek işlem yapmadan belgelerinizi açabilir.Office'in önceki sürümlerini kullanan müşterilerin bir uyumluluk paketi indirip yüklemesi gerekebilir.

 

Microsoft365 abonelik planları ile tek seferlik satın alınan Office arasındaki fark nedir?

 

Microsoft 365, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook gibi premium uygulamalarla birlikte gelen bir aboneliktir.

Publisher ve Access (Publisher ve Access yalnızca PC'de kullanılabilir).Uygulamalar birden fazla cihaza yüklenebilir,

PC'ler, Mac'ler, iPad'ler, iPhone'lar, Android tabletler ve Android telefonlar dahil.Microsoft 365 ayrıca hizmetlerle birlikte gelir

1 TB OneDrive depolama alanı, ayda 60 Skype dakikası ve Microsoft sohbet ve telefon desteği gibi.Abonelik ile,

uygulamaların en son sürümlerini alırsınız ve güncellemeler gerçekleştiğinde otomatik olarak alırsınız.

 

Office 2021, PC veya Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik uygulamalarla birlikte gelen tek seferlik bir satın almadır ve

Microsoft 365 aboneliğiyle gelen hizmetlerin hiçbirini içermez.Tek seferlik satın almaların

yükseltme seçeneği, yani bir sonraki ana sürüme yükseltmeyi planlıyorsanız, onu tam fiyattan satın almanız gerekir.

 

1024 x 768 ekran çözünürlüğü Office 2021 Professional Plus Çevrimiçi Etkinleştirme Anahtarı Lisansı 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.