Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Microsoft Office 2021 >
Dijital İndirme Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci İngilizce Medialess Retail

Dijital İndirme Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci İngilizce Medialess Retail

OEM Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci

Medialess microsoft office ev öğrencisi 2021

İngilizce microsoft ofis ev öğrencisi 2021

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Ofis 2021 Ev ve öğrenci

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Biçim:
Dijital indirme
kullanıcılar:
1
Dil:
İngilizce
İşletim sistemi:
Windows/Mac
Görüntülemek:
1024x768 ekran çözünürlüğü
Hafıza:
4GB (64bit)
Ürün Açıklaması

Dijital İndirme Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci Medyasız Perakende

 

Tanım:

 

Office 2021 Ev ve Öğrenci, belgeler, elektronik tablolar ve sunular üzerinde çalışmak için gerekli araç setinin bir sonraki sürümüdür.Office 2021'in yeni sürümü, Microsoft 365 kullanıcılarının Word, Excel, PowerPoint ve diğer uygulamalarda bildiği yeni işlevleri ve geliştirmeleri sunar.

Office 2021, iş paketlerinden bilinen yeni bir karanlık görünüm, elektronik tablodaki yeni işlevler ve dosyalarla çalışma rahatlığını artıran birçok iyileştirme sunar.Microsoft Office, yıllardır bilinen ofiste, evde veya okulda çalışmak için vazgeçilmez bir uygulama setidir.Bununla birlikte, profesyonel görünümlü metin belgeleri, multimedya sunumları hazırlayabileceğiniz gibi, hesaplamalar hazırlayabilir ve elektronik tablolarda görselleştirebilirsiniz.

 

Office 2021 Ev ve Öğrenci, işine değer veren bir nesil için tasarlanmıştır.Basit bir üretkenlik paketinden daha fazlasıdır;yaratıcı bir cephanelik.Hemen şimdi güçlü araçlara yükleyin ve her zamankinden daha hızlı çalışmaya başlayın!

Microsoft Word, Excel ve PowerPoint 2021 güncellemelerinin tümü yeni Office 2021 Ev ve Öğrenci'ye dahildir.

 

Office 2021 Ev ve Öğrenci, size Microsoft inovasyonunun geleceği için ön sıralardan bir koltuk sağlayan, yaratıcı teknolojiye ömür boyu sürecek bir yatırımdır.Yapay zeka tarafından desteklenen yeni üretkenlik paketi, Microsoft'un her kullanıcıya her zamankinden daha yetkin, cana yakın ve daha akıllı teknoloji sağlama konusundaki sürekli taahhüdünü göstermektedir.

 

Bir girişimci, öğrenci veya küçük şirket sahibi olarak güncel olmayan yazılımları kullanıyormuş gibi hissetmekten bıktınız mı?Şimdi en yeni ve yenilikçi araçlara yükseltin!Hayatınızı kolaylaştıracak devrim niteliğindeki yeni özelliklerin yanı sıra favori uygulamalarınızın güncellenmiş sürümünü edinin.Müşterileri ve profesörleri her alanda etkileyebilirseniz memnun kalacaklardır!

 

Tüm Windows tabanlı sistemlerde daha önce hiç görmediğiniz şekilde Microsoft Office'i keşfedin.Fiyatlar, abonelikler veya kullanılabilirlik ile sınırlandırılmadan şık tasarım öğeleri, ışık hızında hız, yeni bir tasarım yenilemesi ve her zaman güncel işlevsellik bekleyin.

 

Gereklilik:

 

İşlemci Windows 11 veya Windows 10, 1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci/yakın tarihli macOS
İşletim sistemi Bilgisayar için Windows 11 veya Windows 10;Mac için Mac OS
Hafıza PC için 4 GB (64 bit), 2 GB (32 bit) RAM;Mac için 4 GB RAM
Hard disk alanı PC için 4 GB kullanılabilir disk alanı, Mac için 10 GB
Görüntülemek PC için 1024 x 768 çözünürlük, Mac için 1280 x 800 çözünürlük
Grafik PC için grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı

 

Özellikler:

 

Microsoft Word 2021

 

Denemeler ve belgeler için kullanmayı sevdiğiniz kelime işlem yazılımı geri döndü, ancak bu sefer her zamankinden daha iyi.İster okul çalışması ister ev projeleri olsun, her durumda yazmayı daha tutarlı hale getiren yeni özelliklerle, favori uygulamanız harika numaralarla genişletildi.

 

Her zamankinden daha kısa sürede daha fazlasını yapın.Herhangi bir proje için ihtiyacınız olan tüm araçlar parmaklarınızın ucunda!Özellikleri bulmak için “Bana söyle” çubuğunu kullanın ve kolay erişim için Hızlı Erişim Araç Çubuğuna yerleştirin.
Geliştirilmiş Karanlık mod.Yeni, geliştirilmiş Karanlık mod ile ekranı gözünüzde yormayın.Artık sayfanız da kararıyor ve arka plan renklerini dikkatiniz dağılmadan değiştirmek için Odak moduna girebilirsiniz.
Sesli Sesleri Daha İyi Okuyun.Yeni, büyük ölçüde geliştirilmiş metin okuma sesleri Word 2021'e geldi. Belgeleri daha iyi anlamanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli, anlaşılır seslerin keyfini çıkarın.Evet, Immersive Reader'daki yeni Line Focus ile bile çalışır!
Yorum yapmak modern hale getirildi.Artık kenar çubuğu açılır pencereleri yok.Yorumlar artık satır içi ve bağlamsal, @bahsetmeler ve çok daha fazlası gelecek.
Belgenizi bir web sitesine dönüştürün.Microsoft Sway, Word belgenizden 1 tıklamayla bir web sayfası oluşturmanıza olanak tanır.Farklı düzen seçenekleri, animasyonlar arasından seçim yapın ve Sway'de düzenlemeler yapın.

 

Microsoft Excel 2021

 

Microsoft Excel 2021, günümüz pazarındaki en kapsamlı ve kullanımı kolay elektronik tablo uygulamasıdır.Yalnızca sizin gibi insanlar için yapılmış tüm bu yeni özelliklerle veri analizi becerilerinizi bir adım öteye taşıyın.

 

Excel 2021, daha önce mümkün olduğu düşünülenlerin sınırlarını genişletiyor.Artık fikirlerin ötesine geçebilir ve kolaylıkla karmaşık, profesyonel e-tablolar oluşturabilirsiniz.

 

Verilerinizi sonuna kadar kullanın.Bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde analiz edin.Dünyanın her yerinden herhangi bir meslekten veya ülkeden insanlar, Excel elektronik tablolarından elde edilen bulgulara dayalı olarak daha iyi karar verme becerilerine erişebilir!
Yeni işlevler.Güçlü yeni işlevler, verilerinizi daha fazla şekilde değiştirmenize ve bunlarla çalışmanıza olanak tanır.Yeni tanıtılan işlevler arasında Excel'de LET() ve XLOOKUP() yer alır ve çok daha fazlası gelecek!
Kararlılık ve performans iyileştirmeleri.Excel'in geliştirilmiş performansı, hem hesaplama hem de gezinmedeki daha yüksek hızı sayesinde büyük kümeler üzerinde çalışmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

 

Microsoft PowerPoint 2021

 

PowerPoint 2021, ilgi çekici sunumlar oluşturmak ve bunları eskisinden daha fazla dikkat çekecek şekilde paylaşmak isteyen kişiler için mükemmeldir.Microsoft'un kendisi tarafından yapılan geliştirmelerin yanı sıra eklenen yeni özelliklerle yanlış gidemezsiniz.

 

Yaratıcı olun, profesyonel olun.En iyi sunumlar, hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz sunumlardır.PowerPoint 2021 tam da bunu yapmanıza izin verir, ancak yine de her türlü senaryo için profesyonel bir tonu korur.
Zanaat ustası.Sunumlar, bir şeyden diğerine eğlenceli bir şekilde aktıklarında en iyisidir.PowerPoint 2021, araçlar, animasyonlar ve geçişlerle sunumlarınızı taze ve ilgi çekici tutmanıza olanak tanır!
Yeni simgeler ve 3B modeller ekleyin.Çalışmanızı diğerlerinden farklı kılmak için genişletilmiş bir SVG simgeleri kitaplığıyla çalışın!Profesyonelce tasarlanmış olanlar arasından seçim yapın veya yaratıcı hissediyorsanız kendinizinkini yükleyin.
PowerPoint 2021, sesinizin duyulduğunu hissetmenizi sağlar.Artık sunumlarınız, programın kendisinden anlatım kaydederek daha kişisel bir dokunuşa sahip olabilir - bir dış kaynak bulmaya veya kendinizi ayrı bir uygulamada kaydetmek için zaman ayırmaya gerek yok!

 

Dijital İndirme Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci İngilizce Medialess Retail 0Dijital İndirme Microsoft Office 2021 Ev ve Öğrenci İngilizce Medialess Retail 1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2024 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.