Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Kutusu Çevrimiçi 11 Ev Etkinleştirme Anahtarını Kazanın

TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Kutusu Çevrimiçi 11 Ev Etkinleştirme Anahtarını Kazanın

TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional

Microsoft Windows 11 Professional OEM Kutusu

Win 11 Home Activation Key Online

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
medya:
İndirme: {link
Yalnızca etiket:
Destek
E-posta teslim yolu:
Mevcut
paket:
OEM/Perakende
Aktivasyon türü:
İnternet üzerinden
sistem tipi:
pencereler
Garanti:
Ömür
5G desteği:
5G özellikli modem
Ürün Açıklaması

Çoklu diller Microsoft Windows 11 Professional OEM Box Win 11 ev Etkinleştirme Anahtarı Çevrimiçi
 
11 için yeni bir görünüm
 
Fluent Design, Windows 11'in görünümünün yeni adıdır. Yuvarlak pencereler ve yıllar içinde büyük gelişmeler gören Snipping Tool gibi uygulamalarla her şey daha modern ve taze görünüyor.
Kullanıcıların fark edeceği en büyük değişikliklerden biri, Başlat menüsünün ekranın ortasına taşınmış olmasıdır - ve artık "bulutla çalışır", bu nedenle günün saatine ve çalıştığınız içeriğe göre dinamik olarak değişir. .
Insider Build'ı kullanıyorsanız, simgeleri tekrar sola taşımak da dahil olmak üzere görev çubuğunu ve başlat menüsünü özelleştirmenin yolları zaten vardır.
Işık Modu ve Karanlık Mod da işletim sistemi genelinde birleşik bir tasarım ve aralarından seçim yapabileceğiniz renkli duvar kağıtları ile burada.
Windows 11, tutkunuzu yeni deneyimlerle sürdürmek için sakinleştirici, yaratıcı bir alan sağlar.Yepyeni Başlat menüsünden sevdiğiniz kişilerle, haberlerle, oyunlarla ve içeriklerle bağlantı kurmanın yeni yollarına kadar, Windows 11 doğal bir şekilde düşünmek, ifade etmek ve oluşturmak için bir yerdir.
 
Windows Widget'ları, Windows 11'e geri döndü ve Windows 11'de, Microsoft'un Başlat menüsünde olduğu gibi, kullandığınız uygulamalara ve günün saatine bağlı olarak değişmesini sağlayan yapay zeka destekli dinamik özelliklerin tanıtımını yapıyor.Dokunmatik ekranda, widget'ların görünmesi için masaüstünde soldan kaydırabilirsiniz.
Hava durumu, Bing haritaları, haberler ve daha fazlası gibi seçebileceğiniz çok şey var.
Bunlar üçüncü taraflar için de mevcut olacak, böylece Apple'ın iOS ve iPadOS işletim sistemlerinde olduğu kadar seçebileceğiniz çok sayıda widget görebilirsiniz.
Reklamcılık
Fotoğraflar, Ekran Alıntısı Aracı ve Paint uygulamaları gibi birçok uygulama Windows 11 için yeniden tasarlanıyor ve bunları Akıcı Tasarım diliyle uyumlu hale getiriyor.
 
Dokunma geliştirmeleri
Tablet modu, Windows 8'den bu yana Windows'un zayıf noktalarından biri olmuştur ve Microsoft'un Windows 11 için gösterdiği yeni tablet özellikleri, özellikle Microsoft'tan gelecek Surface ürünleriyle işletim sisteminin servetinin anahtarı olabilir. yakında çıkacak tabletleri için yeni, numaralandırılmış işletim sistemi, yeni kullanıcılar için büyük bir satış noktası olabilir.
Etkinlikte Microsoft, daha büyük dokunma hedeflerini ve pencereleri hareket ettirmenin daha kolay yollarını ve örneğin pencerelerin nasıl yeniden düzenlendiği gibi daha iyi döndürme optimizasyonlarını duyurdu, böylece kullandığınız uygulamaların izini kaybetmezsiniz.
Surface modellerinin izleme dörtgeni ile kullanılan hareketler de dokunmatik ekrana geliyor ve buraya biraz aşinalık getiriyor.Haptics, çizim veya eskiz yaparken daha iyi geri bildirim almak için bir ekran kalemi kullandığınızda Windows 11'e de geliyor.
Dokunmatik klavye, yalnızca başparmağınız için daha küçük bir klavye ve kullanıma hazır emojilerle yeniden tasarlandı.Microsoft, sesli komutların yanı sıra 'bunu sil' seçenekleri ve daha fazlasıyla dikte işleminin de iyileştirileceğini söylüyor.
 
Windows 11 ne zaman çıkacak?
 
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren yeni makineler için sunulacağını duyurdu. Mevcut Windows 10 kullanıcılarına yönelik güncellemeler 2022'nin başında başlamalı ve Microsoft, Windows 11'i tüm uyumlu makinelere yarıyıl ortasına kadar sunmayı umuyor. 2022.
Windows 11'in Windows Insider yapısı, Dev Channel'da beta testi için zaten mevcut ve kullanıcılar artık Windows 11 ISO'yu indirebilir.
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren kullanıma sunulmaya başlayacağını onayladı. Bu, Windows'un Baş Ürün Sorumlusu Panos Panay'ın bundan önceki bir blog gönderisinde genişliyor: "Windows 11, uygun kullanıcılar için ücretsiz bir yükseltme yoluyla sunulacak. Windows 10 PC'ler ve bu tatilden itibaren yeni PC'lerde."
Aynı zamanda, Microsoft muhtemelen ana kısım için yeni işletim sistemine odaklanacak olsa da, Windows 10 için tıknaz bir güncelleme de görebiliriz.Windows 10, 2025'e kadar güncelleme almaya devam edecek, bu nedenle yaşlı köpekte henüz bolca yaşam var.
 
Windows 11'in bu yayın tarihi, mevcut Windows 10 kullanıcıları için güncellemenin 2022'nin başında geleceği yeni makineler içindir. Bu, herhangi bir hata ve sorunun (çoğunlukla) yükseltme yapabileceğiniz zamana göre sıralanacağı anlamına gelmelidir.Yükseltme yapabiliyorsanız, TPM 2.0 uyumlu bir makineniz olduğunu varsayarak.
Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek istiyorsanız, hemen şimdi Windows 11 Insider derlemesini veya Windows 11 ISO'yu yükleyebilirsiniz.Bunlar şu anda erken sürümlerdir, ancak yeni arabirim ve bazı önemli Windows 11 özelliklerine sahiptirler.Bununla birlikte, henüz yayın takviminin başlarında olduğu ve kusursuz bir şekilde çalışmama ihtimalinin yüksek olduğu için ana makinenize kurmanızı tavsiye etmiyoruz.
 
Windows 11 nasıl indirilir
 
Microsoft, duyurulmasından bu yana geliştirici kanalında Windows 11'in Insider yapılarını güncelliyor, bu nedenle denemek isterseniz, Windows 11'i nasıl indireceğinizle ilgili kullanışlı bir kılavuzumuz var.
Yapı artık beta kanalında yaygın olarak mevcut ve Microsoft Store da dahil olmak üzere pano genelinde daha fazla iyileştirme sergiliyor.
Bunu yapmadan önce, en iyi nokta, gereksinimleri karşıladığı sürece, bilgisayarınızın Microsoft'un Insider Programına kayıtlı olduğundan emin olmaktır.
Ancak unutmayın, şimdilik çok sayıda küçük sorun olduğundan, yalnızca ana makineniz olmayan bir bilgisayarda çalıştırmanızı öneririz.
 
Windows 11 için donanım gereksinimleri:

BileşenAsgari
İşlemciEn az 1 GHz saat hızına ve en az 2 çekirdeğe sahip uyumlu bir 64 bit işlemci (x86-64 veya ARM64)
Bellek (RAM)en az 4 GB
Depolama alanıEn az 64 GB
Sistem bellenimiUEFI
GüvenlikGüvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartıWDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu
GörüntülemekÇapraz olarak 9 inçten büyük yüksek çözünürlüklü (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit
İnternet bağlantısı ve Microsoft hesaplarıWindows 11 Home'da ilk kurulumu tamamlamak için İnternet bağlantısı ve Microsoft hesabı gerekir.

 
Windows 11'in temel sistem gereksinimleri, Windows 10'dan önemli ölçüde farklıdır. Windows 11, yalnızca x86-64 veya ARM64 işlemci kullananlar gibi 64 bit sistemleri destekler;IA-32 işlemciler artık desteklenmemektedir.Bu nedenle, Windows 11, Windows'un 32 bit işlemcileri ve 16 bit yazılımı desteklemeyen ilk tüketici sürümüdür (ancak Windows Server 2008 R2, Windows NT'nin bunları desteklemeyen ilk sürümüdür).Minimum RAM ve depolama gereksinimleri de artırıldı;Windows 11 artık en az 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı gerektiriyor.S modu yalnızca Windows 11'in Home sürümü için desteklenir. Ağustos 2021 itibarıyla, resmi olarak desteklenen işlemciler listesi Intel Core 8. nesil ve sonraki sürümleri, AMD Zen+ ve sonraki sürümleri ve Qualcomm Snapdragon 850 ve sonraki sürümleri içerir.Uyumluluk listesi ayrıca aşağıdakileri içerir: Ryzen işlemcilerin ve Intel Core i7-7820HQ'nun (7. nesil işlemci) "AF" revizyonları, ancak ikincisi yalnızca DCH tabanlı sürücülerle gönderilen cihazlarda desteklenir.Desteklenmeyen işlemcilere sahip cihazların Windows 11'i yüklemesi veya çalıştırması engellenmez, ancak Windows Update, Windows 10'dan yükseltmeyi engelleyeceğinden temiz bir yükleme gerçekleştirilmelidir. Ayrıca Microsoft, desteklenmeyen işlemcileri kullanan cihazların güncelleme yüklemesinin engellenebileceğini belirtti.
Eski BIOS artık desteklenmemektedir;Artık Güvenli Önyükleme ve bir TPM 2.0 güvenlik yardımcı işlemcisine sahip bir UEFI sistemi gerekiyor. Özellikle TPM gereksinimi, birçok anakartın TPM desteğine sahip olmaması, anakarta fiziksel olarak takılması için uyumlu bir TPM modülü gerektirmesi veya bir TPM modülüne sahip olması nedeniyle kafa karışıklığına neden oldu. etkinleştirmek için bilgisayarın UEFI'sindeki ayarların değiştirilmesini gerektiren varsayılan olarak devre dışı bırakılan CPU sabit yazılımı veya donanım düzeyinde yerleşik TPM. Orijinal ekipman üreticileri, Microsoft'un onayı üzerine bilgisayarları yine de TPM 2.0 yardımcı işlemcisi olmadan gönderebilir.
 
TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Professional OEM Kutusu Çevrimiçi 11 Ev Etkinleştirme Anahtarını Kazanın 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.