Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
UEFI OEM DVD Windows Lisans Anahtarı Tam Paket TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Pro

UEFI OEM DVD Windows Lisans Anahtarı Tam Paket TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Pro

OEM DVD Windows Lisans Anahtarı

UEFI Windows Lisans Anahtarı

TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Pro

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Sistem Bellenimi:
UEFI
Grafik kartı:
WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü
Otomatik HDR:
HDR özellikli monitör
paket:
OEM
Hiper-V:
İkinci Seviye Adres Tercümesi
Depolama alanı:
En az 64 GB
Sistem Bellenimi:
UEFI güvenli önyüklemeyi destekler
5G desteği:
5G özellikli modem
Ürün Açıklaması

Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD Tam Paket OEM Anahtarı, 11 profesyonel lisans anahtarı kazanır

 

Özellikleri:

 

2015'ten bu yana ilk büyük Windows sürümü olan Windows 11, Microsoft'un yeni Akıcı Tasarım yönergelerini takip etmek için kullanıcı arabirimini yenileyerek selefinin üzerine inşa edilmiştir.Kullanım kolaylığı ve esnekliğe[38] odaklanan yeniden tasarım, yeni üretkenlik ve sosyal özellikler ile güvenlik ve erişilebilirlik güncellemeleriyle birlikte geliyor ve Windows 10'un bazı eksikliklerini gideriyor.

Uygulamalar ve diğer içerikler için birleşik bir vitrin görevi gören Microsoft Store da Windows 11'de yeniden tasarlandı. Microsoft artık geliştiricilerin standart Evrensel Windows Platformunun yanı sıra Microsoft Store'da Win32, aşamalı web uygulamaları ve diğer paketleme teknolojilerini dağıtmasına izin veriyor. uygulamalar.

İşbirliği platformu Microsoft Teams, Windows 11 kullanıcı arayüzüne entegre edilmiştir ve görev çubuğundan erişilebilir.Skype artık varsayılan olarak işletim sistemiyle birlikte verilmeyecektir.

Microsoft, daha küçük güncelleme boyutları, "herhangi bir tarayıcıda" daha hızlı web taraması, uyku modundan daha hızlı uyanma süresi ve daha hızlı Windows Hello kimlik doğrulaması gibi performans iyileştirmelerini destekledi.

Windows 11, Chromium tabanlı Microsoft Edge web tarayıcısıyla birlikte gönderilir ve Internet Explorer'ı içermez veya desteklemez. Windows 11, Windows 95'in orijinal perakende sürümünden bu yana Internet Explorer olmadan gönderilen ilk Windows sürümü olacaktır (Internet Explorer ilk kez OSR1 sürümüyle birlikte gelir).

Güncellenmiş Xbox uygulaması, Windows 11 ile birlikte gelir. Xbox Series X ve Series S tarafından sunulan Otomatik HDR ve DirectStorage teknolojileri, Windows 11'e entegre edilecek;ikincisi, DirectX 12'yi destekleyen bir grafik kartı ve bir NVMe katı hal sürücüsü gerektirir.

 

Gelişim:

 

2015 Ignite konferansında Microsoft çalışanı Jerry Nixon, Windows 10'un "Windows'un son sürümü" olacağını belirtti ve Microsoft'un onayladığı bir açıklama onun görüşünü "yansıtıcı"ydı. İşletim sistemi, yeni yapılarla bir hizmet olarak kabul edildi. ve zaman içinde yayınlanacak güncellemeler. Bununla birlikte, Microsoft tarafından "Windows'un kapsamlı bir görsel gençleşmesi" ile ilgili bir iş ilanının yayınlanmasından sonra, Ocak 2021'de yeni bir Windows sürümü veya yeniden tasarımı spekülasyonları ortaya çıktı."Sun Valley" kod adı altında geliştirilen Windows için görsel bir yenilemenin, sistemin kullanıcı arayüzünü yeniden tasarlamak üzere ayarlandığı bildirildi.

 

Windows 11 için donanım gereksinimleri:

 

Bileşen Asgari
İşlemci En az 1 GHz saat hızına ve en az 2 çekirdeğe sahip uyumlu bir 64 bit işlemci (x86-64 veya ARM64)
Bellek (RAM) En az 4 GB
Depolama alanı En az 64 GB
Sistem bellenimi UEFI
Güvenlik Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartı WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu
Görüntülemek Çapraz olarak 9 inçten büyük yüksek çözünürlüklü (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit
İnternet bağlantısı ve Microsoft hesapları Windows 11 Home'da ilk kurulumu tamamlamak için İnternet bağlantısı ve Microsoft hesabı gerekir.

 

Windows 11'in temel sistem gereksinimleri, Windows 10'dan önemli ölçüde farklıdır. Windows 11, yalnızca x86-64 veya ARM64 işlemci kullananlar gibi 64 bit sistemleri destekler;IA-32 işlemciler artık desteklenmemektedir.Bu nedenle, Windows 11, Windows'un 32 bit işlemcileri ve 16 bit yazılımı desteklemeyen ilk tüketici sürümüdür (ancak Windows Server 2008 R2, Windows NT'nin bunları desteklemeyen ilk sürümüdür).Minimum RAM ve depolama gereksinimleri de artırıldı;Windows 11 artık en az 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı gerektiriyor.S modu yalnızca Windows 11'in Home sürümü için desteklenir. Ağustos 2021 itibarıyla, resmi olarak desteklenen işlemciler listesi Intel Core 8. nesil ve sonraki sürümleri, AMD Zen+ ve sonraki sürümleri ve Qualcomm Snapdragon 850 ve sonraki sürümleri içerir.Uyumluluk listesi ayrıca aşağıdakileri içerir: Ryzen işlemcilerin ve Intel Core i7-7820HQ'nun (7. nesil işlemci) "AF" revizyonları, ancak ikincisi yalnızca DCH tabanlı sürücülerle gönderilen cihazlarda desteklenir.Desteklenmeyen işlemcilere sahip cihazların Windows 11'i yüklemesi veya çalıştırması engellenmez, ancak Windows Update, Windows 10'dan yükseltmeyi engelleyeceğinden temiz bir yükleme gerçekleştirilmelidir. Ayrıca Microsoft, desteklenmeyen işlemcileri kullanan cihazların güncelleme yüklemesinin engellenebileceğini belirtti.

Eski BIOS artık desteklenmemektedir;Artık Güvenli Önyükleme ve bir TPM 2.0 güvenlik yardımcı işlemcisine sahip bir UEFI sistemi gerekiyor. Özellikle TPM gereksinimi, birçok anakartın TPM desteğine sahip olmaması, anakarta fiziksel olarak takılması için uyumlu bir TPM modülü gerektirmesi veya bir TPM modülüne sahip olması nedeniyle kafa karışıklığına neden oldu. etkinleştirmek için bilgisayarın UEFI'sindeki ayarların değiştirilmesini gerektiren varsayılan olarak devre dışı bırakılan CPU sabit yazılımı veya donanım düzeyinde yerleşik TPM. Orijinal ekipman üreticileri, Microsoft'un onayı üzerine bilgisayarları yine de TPM 2.0 yardımcı işlemcisi olmadan gönderebilir.


UEFI OEM DVD Windows Lisans Anahtarı Tam Paket TPM 2.0 Microsoft Windows 11 Pro 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.