Your best softwares offering partner!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAdobe Graphic Design Software

MIP Dosyaları 1024x768 Ekran Grafik Tasarımcısı Yazılım Aktivasyon Anahtarı Kodu OEM

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Süper! Après plusieurs années de coopération, nous avons dörtyol maison qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Easy to use, works as expected. Plug into USB3 port an in 15 minutes everything was running. This was done on a newly installed hard drive,.

—— Jay

It works perfectly so far.Will do great business with you.

—— Bruce

When I booted my PC using the USB, it was working properly, and I installed Windows with no problems!

—— Trinh

Simple to setup, Home edition is sufficient for most users. Comes on a nice USB 3.0 flash drive, which if you want can wipe and use for storage.

—— Gabe

MIP Dosyaları 1024x768 Ekran Grafik Tasarımcısı Yazılım Aktivasyon Anahtarı Kodu OEM

MIP Files 1024x768 Screen Graphic Designer Software Activation Key Code OEM
MIP Files 1024x768 Screen Graphic Designer Software Activation Key Code OEM MIP Files 1024x768 Screen Graphic Designer Software Activation Key Code OEM

Büyük resim :  MIP Dosyaları 1024x768 Ekran Grafik Tasarımcısı Yazılım Aktivasyon Anahtarı Kodu OEM En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: İrlanda
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Adobe Acrobat Pro 2020
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Perakende kutusu
Teslim süresi: 2 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 1000 adet / hafta
Detaylı ürün tanımı
Üretici firma: Adobe Ürün adı: Adobe Acrobat Pro 2020
Dilim: ingilizce uyumluluk: bilgisayar
İşlemci: 1.5GHz veya daha hızlı Ekran çözünürlüğü: 1024x768
Vurgulamak:

1024x768 Ekran Grafik Tasarımcısı Yazılımı

,

MIP Dosyaları Grafik Tasarımcısı Yazılımı

,

OEM Anahtar Kodu Adobe Acrobat Yazılımı

Etkinleştirme Anahtar Kodu Adobe Acrobat Pro 2020 Windows için İngilizce İndirme

 

Adobe Acrobat Pro 2020

 

Daha üretken ve organize olun.Adobe Acrobat Pro 2020, PDF belgeleri oluşturmak, düzenlemek, doldurmak, imzalamak ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.Belgeleri Windows ve macOS'tan hızla PDF'ye dönüştürün.Kağıt belgeleri düzenlenebilir PDF'lere dönüştürün.Ve tüm PDF dosyalarınızı merkezi Ana Sayfa görünümünden yönetin.

 

ADOBE ACROBAT PRO 2020 SATIN ALMAK İÇİN EN ÖNEMLİ NEDENLER

 

Windows ve macOS'tan PDF'ler oluşturun- Belgeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde Windows ve macOS'tan standartlara uygun PDF'lere dönüştürün.

PDF'leri Microsoft Office 365 biçimlerine dışa aktarın- Yazı tiplerini, biçimlendirmeyi ve düzenleri korurken PDF'leri Word, Excel veya PowerPoint biçimlerine dönüştürün.

Erişilebilirliği geliştirin- Engelli kişilerin PDF belgelerini ve formlarını yardımcı teknoloji yazılımları ve aygıtları olsun ya da olmasın kullanmasını kolaylaştırmak için sezgisel erişilebilirlik özelliklerinden ve iş akışlarından yararlanın.

Tüm çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin- Merkezileştirilmiş Ana Sayfa görünümünden tüm PDF'lerinizi düzenleyin, yönetin ve arayın.

Etkileşimli PDF'ler oluşturun- PDF'lerinizi ilgi çekici deneyimlere dönüştürmek için video, ses ve etkileşimli içerik ekleyin.

Araçlarınızı özelleştirin- Metin Ekle, Onay İşareti Ekle ve İmzala gibi Doldur ve İmzala araçlarının renk özelleştirmesiyle düzeninizi koruyun.

Microsoft Bilgi Koruması (MIP) dosyalarını açın- Microsoft Bilgi Koruma çözümleriyle korunan dosyaları açmak için Adobe Acrobat Pro 2020'yi kullanın.

Taranan belgeleri düzenleyin- Düzenlenebilir PDF'lere dönüştürmek için taranan kağıt belgelerde optik karakter tanıma (OCR) çalıştırın.

Dosyaları kolayca karşılaştırın- Nelerin değiştiğini hızlı bir şekilde görmek için taranması kolay bir sonuç özeti kullanarak bir PDF'nin iki sürümünü karşılaştırın.

Dropbox, Box ve OneDrive ile çalışın- Acrobat Pro 2020'de çalışırken Dropbox, Box veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalara erişin, bunları düzenleyin ve saklayın.

Yüksek kaliteli baskı için PDF'ler hazırlayın- Özelleştirilmiş profiller, kontroller ve düzeltmeler almak için ön kontrol kitaplıklarını kullanın.

Hassas bilgileri silin- Kullanımı kolay redaksiyon araçlarıyla metinleri, resimleri ve hatta meta verileri bulun ve kalıcı olarak bunlardan kurtulun.

 

ÖzellikleriAdobe Acrobat Pro 2020​:

 

  Daha üretken ve organize olun.Adobe Acrobat Pro 2020, PDF belgeleri oluşturmak, düzenlemek, doldurmak, imzalamak ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.Belgeleri Windows ve macOS'tan hızla PDF'ye dönüştürün.Kağıt belgeleri düzenlenebilir PDF'lere dönüştürün.Ve tüm PDF dosyalarınızı merkezi Ana Sayfa görünümünden yönetin.
  Windows ve macOS'tan PDF'ler oluşturun - Belgeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde Windows ve macOS'tan standartlara uygun PDF'lere dönüştürün.
PDF'leri Microsoft Office 365 biçimlerine dışa aktarın - Yazı tiplerini, biçimlendirmeyi ve düzenleri korurken PDF'leri Word, Excel veya PowerPoint biçimlerine dönüştürün.
Erişilebilirliği artırın - Engelli kişilerin yardımcı teknoloji yazılımları ve aygıtları olsun ya da olmasın PDF belgelerini ve formlarını kullanmasını kolaylaştırmak için sezgisel erişilebilirlik özelliklerinden ve iş akışlarından yararlanın.
  Tüm çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin - Tüm PDF'lerinizi merkezi Ana Sayfa görünümünden düzenleyin, yönetin ve arayın.
  Etkileşimli PDF'ler oluşturun - PDF'lerinizi ilgi çekici deneyimlere dönüştürmek için video, ses ve etkileşimli içerik ekleyin.
Özellik Araçlarınızı özelleştirin - Metin Ekle, Onay İşareti Ekle ve İmzala gibi Doldur ve İmzala araçlarının renk özelleştirmesiyle düzeninizi koruyun.
  Microsoft Bilgi Koruması (MIP) dosyalarını açın - Microsoft Bilgi Koruma çözümleriyle korunan dosyaları açmak için Adobe Acrobat Pro 2020'yi kullanın.
  Taranan belgeleri düzenleyin - Düzenlenebilir PDF'lere dönüştürmek için taranan kağıt belgelerde optik karakter tanıma (OCR) çalıştırın.
Dosyaları kolayca karşılaştırın - Nelerin değiştiğini hızlı bir şekilde görmek için taranması kolay bir sonuç özeti kullanarak bir PDF'nin iki sürümünü karşılaştırın.
  Dropbox, Box ve OneDrive ile çalışın - Adobe Acrobat Pro 2020'de çalışırken Dropbox, Box veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalara erişin, bunları düzenleyin ve saklayın.
  PDF'leri yüksek kaliteli yazdırma için hazırlayın - Özelleştirilmiş profil, kontrol ve düzeltme setleri elde etmek için ön kontrol kitaplıklarını kullanın.
  Hassas bilgileri silin - Kullanımı kolay redaksiyon araçlarıyla metinleri, resimleri ve hatta meta verileri bulun ve kalıcı olarak bunlardan kurtulun.

 

 

 

MIP Dosyaları 1024x768 Ekran Grafik Tasarımcısı Yazılım Aktivasyon Anahtarı Kodu OEM 0

 

 

İletişim bilgileri
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Kitty

Tel: +8613539872669

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin