Ev > Ürünler > Microsoft Office 2019 >
Word / Excel / Powerpoint ile 1 Bilgisayar Ev Ve İş MS Office 2019

Word / Excel / Powerpoint ile 1 Bilgisayar Ev Ve İş MS Office 2019

ms office 2019

microsoft ofis ev ve iş 2019

Menşe yeri:

İRLANDA YAPILDI

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

ofis 2019 Ev ve İş

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Medya:
DVD
Depolama Gereksinimleri (Mac):
10 GB
İşlemci Gereksinimi (PC):
1,6 GHz
Kutu Boyutları (LxWxH):
5,9 x 4,5 x 0,8 "
Etkinleştirme:
Online
Paket:
Perakende
Ürün Açıklaması
Word / Excel / Powerpoint PC / Mac ile MS Office 2019 1 Bilgisayar Ev & İş

Genel bakış:

Microsoft'un verimlilik paketi olan Office, Windows 10 ve macOS Sierra (veya üstü) çalıştıran bilgisayarlar için yenilenir ve güncelleştirilir. Office Home ve Business 2019'un bu sürümü, abonelik temelli değildir - yazılıma erişmek için ek ödeme gerekmez.

Neler Dahil?


Microsoft Office Ev ve İş 2019, yerleşik işbirliği araçları ve Outlook'un e-posta, takvim ve kişiler için gücü vardır.

Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un tam yüklü Office 2019 sürümleri (OneNote yalnızca Windows 10 için kullanılabilir)
İş veya ev kullanımı için Windows 10 / macOS Sierra veya daha sonraki bir bilgisayarı çalıştıran 1 bilgisayar için)

Kolay işbirliği
Office 2019 uygulamaları, Word, PowerPoint ve OneNote'da daha önce hiç olmadığı kadar hızlı üretkenlik için belge oluşturmanıza, paylaşmanıza ve birlikte yazmanıza yardımcı olacak yerleşik işbirliği araçlarıyla doludur.

Uygulamalar:

Word: Güzel belgeler oluşturun, cilalayın ve paylaşın.
Excel: Verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin.
PowerPoint: Fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun.
OneNote (Sadece Windows 10): Kendi düşüncelerinizi kendi dijital defterinizde kullanın.
Outlook: E-postaları organize edin, programları düzenleyin ve kişilerle güncel kalın.

Gereksinimler

PC Mac
Microsoft hesabı Microsoft hesabı
internet girişi internet girişi
Windows 10 Intel işlemci
1,6 GHz, 2 çekirdekli işlemci 4 GB RAM
4 GB, 2 GB (32 bit) RAM 10 GB boş disk alanı
4 GB boş disk alanı Mac OS Genişletilmiş veya APFS
1280 × 768 ekran çözünürlüğü 1280 × 800 ekran çözünürlüğü

İşletim Sistemi: Mac için Office 2019 MacOS Sierra, MacOS High Sierra veya üstü, Windows 10, Windows Server 2019 gerektirir.

Microsoft Word
En yeni düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın. Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, doğrudan Word'ün içinden web'den alakalı bağlamsal bilgileri gösterir.

Microsoft Excel
Verilerinizi yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla sezgisel şekillerde analiz edin ve görselleştirin. Analiz Toolpak, Slicers ve Formula Builder gibi özellikleri zamandan tasarruf etmek için kullanın, böylece analizlere odaklanabilirsiniz.

Microsoft Powerpoint
Fikirlerinizi slayt geçişleri ve gelişmiş Animasyonlar görev bölmesi ile oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun. Slaytlarınızla birlikte verilen yorumlarınız, sunumlarınıza geri bildirim eklemenize yardımcı olur. Ve Presenter View, mevcut slaydı, sonraki slaydı, konuşmacı notlarını ve bilgisayar ekranınızdaki bir zamanlayıcıyı görüntüler ve yalnızca büyük ekranda izleyicinize sunumu yansıtır.

Microsoft Outlook
E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi yönetin. Push e-posta desteği gelen kutunuzu güncel tutar, sohbet görüntüleme gruplarıyla ilgili mesajları ve takvimler planlama için yan yana görülebilir.

Microsoft OneNote
Bu sizin kendi dijital dizüstü bilgisayarınızdır, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, sesleri ve videoları bile tek bir yerde tutabilirsiniz. İster evde, ister ofiste ya da hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Okul ödevleri, iş projeleri, seyahat planları, parti planlaması ve daha fazlası için kullanın.

Ofis, aşağıda listelenen dillerde kullanılabilir. Bütün diller tüm ülkelerde / bölgelerde mevcut değildir.

  • Windows çalıştıran bilgisayarlar için: Arapça, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca Kazak, Kore, Letonya, Litvanya, Malay (Malezya), Norveççe (Bokmål), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Romen, Rusça, Sırpça (Latin), Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Taylandca, Türk, Ukraynaca ve Vietnamca.

  • Mac için: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danca, Hollandaca, İngilizce (ABD), Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe (Bokmal), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe.

  • İOS için: Arapça, Katalanca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce (ABD), İngilizce (Birleşik Krallık), Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca , Endonezyalı, İtalyan, Japon, Korece, Malayca, Norveççe (Bokmål), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Romen, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.

  • Android için: Arapça, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonca , Litvanca, Norveççe (Bokmål), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Romence, Rusça, Sırpça (Latince), Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Taylandca, Türkçe, Ukraynaca, Vietnamca, Katalanca, Kannada, Malayalam , Farsça, Tamilce ve Telugu.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.