Haberler
Ev > Haberler > Company news about Adobe Creative Suite 6 Tasarım Standardı
Olaylar
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

Adobe Creative Suite 6 Tasarım Standardı

2023-04-19

Latest company news about Adobe Creative Suite 6 Tasarım Standardı

CS6'daki yenilikler

Adobe Creative Suite 6 Design Standard yazılımı, büyük, karmaşık dosyalarda yıldırım hızında çalışabilmeniz için Adobe Photoshop ve Illustrator'da 64 bit yerel performans sunar.Adobe InDesign'da, iPad ve diğer tablet cihazlar için ortam açısından zengin yayınları yazdırılacak sayfalar kadar kolay bir şekilde düzenleyin ve mizanpajları farklı baskı özellikleri ve ekran boyutları için verimli bir şekilde uyarlayın.

 

Photoshop'ta çığır açan görüntü düzenleme—Dijital görüntülemede endüstri standardı ile göz alıcı sonuçlar sunun.Görüntüleri iyileştirirken ve birleştirirken, sanatsal efektler uygularken ve çok yönlü fırça araçlarıyla resim yaparken yaratıcı özgürlüğün ve hassas kontrolün keyfini çıkarın.

 

Photoshop'ta video düzenleme—Dijital yayıncılık projelerinize dahil etmek için videoyu Photoshop'ta düzenleyin.Geçişleri, sesi ve kaydırma ve yakınlaştırma gibi efektleri kullanarak klipleri ve fotoğrafları hızla birleştirin.

 

Illustrator'da ayırt edici vektör grafikleri—Reklam, paketleme, tabela ve daha fazlası için logolardan illüstrasyonlara kadar herhangi bir proje için en yüksek kalitede vektör çizimleri oluşturun.Dikkat çeken grafikler oluşturmak için hassas çizim araçlarını ve etkileyici doğal fırçaları kullanın.

 

InDesign'da profesyonel sayfa düzeni—Tipografi üzerinde hassas kontrol ve yaratıcı efektler için yerleşik araçlar sunan sezgisel tasarım yazılımıyla mizanpaj yapın, ön kontrolünü yapın ve çarpıcı sayfa mizanpajları oluşturun.

 

InDesign'da tablet yayınları—iPad ve diğer tablet cihazlar için medya açısından zengin yayınlar oluşturmak üzere InDesign'ı kullanın.Kaydırma ve yakınlaştırma, slayt gösterileri, ses ve video gibi etkileşimli öğeler ekleyin.Dağıtım için Adobe Digital Publishing Suite'e yükleyin.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.