Ev > Ürünler > Adobe Graphic Design Software >
Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online

Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online

graphic designer software

photo editing software

Place of Origin:

Ireland

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model Number:

Photoshop Extended CS5

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
aktivasyon:
İnternet üzerinden
Garanti:
Ömür
Dilim:
İngilizce(Opsiyonel)
Başvuru:
dünya çapında
Ürün adı:
Photoshop Genişletilmiş CS5
Nakliye yolu:
Önce DHL
Ürün Açıklaması

Tam Sürüm Adobe Grafik Tasarım Yazılımı Photoshop CS6 Adobe Çevrimiçi Etkinleştirme

 

Photoshop Extended CS5 Ürün Açıklaması:

 

Adobe Systems Incorporated /əˈdoʊbiː/ bir Amerikan çok uluslu bilgisayar yazılımı şirketidir.Şirketin merkezi San Jose, California, Amerika Birleşik Devletleri'ndedir.Adobe, zengin İnternet uygulama yazılımı geliştirmeye yönelik daha yeni bir baskıyla, tarihsel olarak multimedya ve yaratıcılık yazılım ürünlerinin oluşturulmasına odaklanmıştır.En çok Photoshop, bir görüntü düzenleme yazılımı, Acrobat Reader, Portable Document Format (PDF) ve Adobe Creative Suite ve halefi Adobe Creative Cloud ile tanınır.

Adobe, PostScript sayfa açıklama dilini geliştirmek ve satmak için Xerox PARC'tan ayrıldıktan sonra şirketi kuran John Warnock ve Charles Geschke tarafından Şubat 1982'de kuruldu.1985'te Apple Computer, LaserWriter yazıcılarında kullanılmak üzere PostScript'i lisansladı ve bu da masaüstü yayıncılık devriminin ateşlenmesine yardımcı oldu.

2015 itibariyle, Adobe Systems'in yaklaşık 13.500 çalışanı vardır ve bunların yaklaşık %40'ı San Jose'de çalışmaktadır.Adobe ayrıca Newton, Massachusetts'te büyük geliştirme operasyonlarına sahiptir;New York, New York; Minneapolis, Minnesota;Lehi, Utah;Seattle, Washington;Amerika Birleşik Devletleri'nde San Francisco ve San Luis Obispo, California.

 

Photoshop Extended CS5'in Özellikleri:

 

1.Dijital görüntü düzenleme için profesyonel endüstri standardı olan Adobe Photoshop CS5 yazılımıyla hayal ettiğiniz çarpıcı görüntüleri oluşturun.
2.Olağanüstü görüntü işleme ve üstün birleştirme için kapsamlı, son teknoloji araçları kullanın.
3.Çarpıcı yüksek dinamik aralıklı görüntüler ve güzel panoramalar halinde birden fazla çekimi birleştirin.
4.Gerçekçi efektlerle boyamanıza ve saç gibi karmaşık görüntü içeriğini kolayca seçmenize olanak tanıyan yeni araçları kullanın.
5.Tahribatsız olarak düzenleyin ve üstün ham işlemeden yararlanın;gürültüyü kaldırın, tahıl ekleyin, kırpma sonrası vinyetler oluşturun ve daha fazlasını yapın.Görüntü öğelerini kaldırın ve alanın sihir gibi doldurulduğunu görün.

 

Profesyonel standartla güçlü görüntüler oluşturun

 

3D ekstrüzyonlar
Yeni yaratıcı yönleri kolayca keşfedin: Adobe Repoussé teknolojisiyle 3B logolar ve resimler oluşturun.Bu tasarımları bükün, döndürün, ekstrüde edin, eğim verin ve şişirin ve ardından krom, cam ve mantar gibi zengin malzemeleri uygulayın.

 

Gelişmiş 3D düzenleme yetenekleri
Güçlü 3B düzenleme araçlarıyla yaratıcı sınırlarınızı zorlayın, hatta doğrudan 3B nesneler üzerinde boyayın.Tasarımlarınıza 3B nesneler ekleyin ve harika kompozitler oluşturun.Sahnenizi gerçek ışıkla aydınlatın ve nesnelerinizi canlandırın.

 

Hareket içeriği düzenleme
En sevdiğiniz Photoshop araçlarını kullanarak içe aktarılan bir video dizisinin birden çok karesini boyayın, metin ekleyin ve kopyalayın.

 

Temel düzenleme gücüne kolay erişim
Genel düzenleme etkinliklerini gerçekleştirirken tam olarak ihtiyacınız olan araçları (tam olarak ihtiyacınız olduğunda) edinin.Ayarlamalar ve Maskeler panelleri, hassas düzenlemeler yapmanızda size rehberlik eder.

 

Olağanüstü yaratıcı araçlar
Tuval üzerinde renkleri karıştırma ve doğal fırça darbeleri oluşturma özelliğiyle gerçekçi boyama efektleri elde edin.Birden fazla pozlamayı çarpıcı yüksek dinamik aralıklı (HDR) görüntülerde birleştirin.Herhangi bir görüntü öğesini taşıyın, kaldırın, çarpıtın veya uzatın.

 

Son teknoloji fotoğrafçılık
Dinamik aralığı her zamankinden daha fazla güç, hassasiyet ve aslına uygun olarak genişletmek için birden fazla pozlamayı kolayca birleştirin.Yeni yöntemlerle siyah beyaza dönüştürün.Renk ve ton ayrıntılarını akıllıca koruyan Soldurma, Yakma ve Sünger araçlarını kullanın.

 

Görüntü analizi
Görüntülerden nicel bilgiler çıkarmak için ölçüm ve sayma araçlarını kullanın.Daha fazla analiz için verileri kaydedin ve dışa aktarın.Görüntü verilerinizi doğrudan analiz etmek ve düzenlemek için DICOM dosyalarını çerçeveler veya birim olarak içe aktarın.

 

Endüstri lideri ham görüntü işleme
275'ten fazla kamera modeli için destek ve orijinal fotoğrafınıza zarar vermeden deney yapabilmeniz için tahribatsız düzenleme sunan Camera Raw 6 eklentisiyle ham görüntüleri dönüştürdüğünüzde üstün sonuçların keyfini çıkarın.

 

Otomatik birleştirme araçları
Farklı odak noktalarına sahip, renk ve gölgelemeyi sorunsuz bir şekilde karıştıran ve alan derinliğinizi genişleten bir dizi çekimden kolayca tek bir görüntü oluşturun.Ve doğru, otomatik katman hizalamadan yararlanın.

 

Verimli medya yönetimi
Adobe Bridge CS5 yazılımı ile medyanızı görsel olarak yönetin.Daha esnek toplu yeniden adlandırmanın ve özelleştirilebilir Adobe Mini Bridge panelini kullanarak işiniz bağlamında dosyalara erişme yeteneğinin keyfini çıkarın.

 

Güçlü yazdırma seçenekleri
Otomasyon, komut dosyası oluşturma ve gezinmesi daha kolay bir yazdırma iletişim kutusu ile daha kısa sürede olağanüstü baskılar elde edin.

 

Geniş dosya formatı desteği
PSD, AI, PDF, NEF, CRW, TIFF, BMP, Cineon, JPEG, JPEG2000, FXG, OpenEXR, PNG, Targa, DICOM, OBJ, KMZ, Collada, U3D, 3DS (içe aktarma) dahil olmak üzere yüzlerce dosya biçimini içe ve dışa aktarın yalnızca), 3G, FLC, MOV, AVI, DV Akışı, Görüntü Sırası, MPEG-4 ve FLV.

 

genişletilebilirlik
Photoshop'u kişiselleştirin ve yeteneklerini genişletin.Belirli görevleri gerçekleştirmek için geliştirici tarafından oluşturulan özel panelleri kullanın.Üçüncü taraf eklentiler ve kaynaklar için Adobe Photoshop Marketplace'i ziyaret edin.İpuçları ve püf noktaları için Adobe Topluluk Yardımı'na bakın.

 

Adobe Photoshop Lightroom entegrasyonu
HDR görüntüleri, panoramalar ve çok katmanlı Photoshop belgeleri oluşturmak için dosyaları Lightroom'dan Photoshop CS5'e kolayca taşıyarak Adobe Photoshop Lightroom yazılımıyla (ayrı satılır) sıkı entegrasyonun keyfini çıkarın.Dosyalarınızı Lightroom'a geri döndürün.

 

CS5 ile Creative Suite 6 Tasarım Standardı Karşılaştırması

CS5

CS6

Photoshop - İçeriğe Duyarlı Yama

 

x

Photoshop - Merkür Grafik Motoru

 

x

Photoshop - Sezgisel video oluşturma

 

x

Illustrator - Merkür Performans Sistemi

 

x

Illustrator - Desen oluşturma

 

x

Illustrator - Görüntü İzleme

 

x

InDesign - Alternatif Düzen

 

x

InDesign - InDesign'da PDF formları

 

x

InDesign - Sıvı Düzen

 

x

Photoshop - Trueer Edge seçim teknolojisi

x

x

Illustrator - Değişken genişlikli konturlar

x

x

InDesign - Gelişmiş e-Kitap yazma

x

x

 

Full Version Adobe Graphic Design Software Photoshop CS6 Adobe Activation Online 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.