Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
Microsoft OEM Sistem Üreticisi Windows 11 Professional OEM 64-bit OEI DVD İngilizce 22H2

Microsoft OEM Sistem Üreticisi Windows 11 Professional OEM 64-bit OEI DVD İngilizce 22H2

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11 yanlısı

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ortam türü:
DVD
Uyumluluk:
pencereler
paket:
OEM
Hafıza:
4GB RAM
Depolamak:
64 GB veya daha büyük depolama aygıtı
Sistem Bellenimi:
UEFI güvenli önyüklemeyi destekler
Ürün Açıklaması

Microsoft OEM Sistem Üreticisi Windows 11 Professional OEM 64-bit OEI DVD İngilizce 22H2

 

Tanım:

 

Windows 11, ekran alanınızı optimize etmenize ve üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay araçlara sahiptir.Bunu bir Microsoft 365 aboneliği* ile birleştirin ve hiçbir şey görevleri tamamlamanızı engelleyemez.Daha az gürültü, dağınıklık ve kaos.Microsoft, bir bilgisayarın sizin için ve sizinle birlikte çalışması gerektiğini yeniden tasarladı.Windows 11 üretkenliği yeniden tanımlıyor.Windows 11, sizi önemsediğiniz kişilere anında bağlar.Microsoft Teams'den Sohbet,*" İfşaya Bakın" ile istediğiniz kişiye (ücretsiz*" İfşaya Bakın") dilediğiniz şekilde (arama, sohbet, kısa mesaj, video) doğrudan masaüstünüzden ulaşabilirsiniz.Önem verdiğiniz haberlere, bilgilere ve eğlenceye kolayca ve daha hızlı erişin.Windows 11, performans ve kişiselleştirme için mükemmel bir kombinasyon olan Widget'lar ve Microsoft Edge'den gelişmiş tarayıcı performansı ile birlikte gelir.Gerçekliğe rakip grafiklerle en yeni oyunları oynayın.Konsoldaki oyuncularla oynayın.Sevdiğiniz çevre birimleriyle oynayın.İstediğin gibi oynamak söz konusu olduğunda, Windows 11 bunu gerçekleştirir.Stil, özellik ve form faktörlerinde geniş bir cihaz seçeneğiyle Microsoft ve iş ortaklarından oluşan ekosistemi, Windows 11 ile daha iyi bir uyum bulmanızı sağlayabilir.

 

Sistem gereksinimleri:

 

İşletim sistemi

Windows 11
İşlemci 1 GHz veya daha hızlı 64 bit işlemci (çift çekirdekli veya çok çekirdekli) veya çip üzerinde sistem (SoC)
Hafıza 4GB RAM
Depolamak 64 GB veya daha büyük depolama aygıtı
Sistem Bellenimi UEFI güvenli önyüklemeyi destekler
TPM Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartı DirectX 12'yi destekler, WDDM 2.x'i destekler
Görüntülemek 9 inçten büyük, HD yüksek çözünürlük (720p)
İnternet bağlantısı Windows 11 Home Edition kurulumu, bir Microsoft hesabı ve İnternet bağlantısı gerektirir

 

Windows 11 Pro'da yerleşik yeni özellikler

 

1. Yeni, daha Mac benzeri bir arayüz.

Windows 11 yuvarlatılmış köşeler, pastel tonlar ve ortalanmış Başlat menüsü ve Görev Çubuğu ile temiz bir tasarıma sahiptir.

2. Entegre Android uygulamaları.

Android uygulamaları, güncellenmiş Microsoft Store'dan erişilebilecek olan Amazon Appstore aracılığıyla Windows 11'e gelecek.Özellikle bir Samsung Galaxy telefonunuz varsa, Windows 10'da Android uygulamalarına erişmenin birkaç yolu vardı, ancak bu onu yerel yapacaktır.(Windows 11'in ilk sürümünde Android uygulamalarının kullanılamayacağını unutmayın.)

3. Widget'lar.

Yakın tarihli bir Windows 10 güncellemesi de dahil olmak üzere bir süredir ortalıkta dolaşırken (Windows Vista'daki masaüstü araçlarını hatırlıyor musunuz?), artık doğrudan Görev Çubuğundan pencere öğelerine erişebilir ve onları istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

4. Microsoft Teams entegrasyonu.

Teams yenileniyor ve Windows 11 Görev Çubuğuna sabitlenerek erişimi kolaylaştırıyor (ve biraz daha Apple'ın FaceTime'ına benziyor).Teams'e Windows, Mac, Android veya iOS'tan erişebileceksiniz.

5. Daha iyi oyun için Xbox teknolojisi.

Windows 11, Windows PC'nizde oyun oynamayı iyileştirmek için Xbox konsollarında bulunan Auto HDR ve DirectStorage gibi belirli özellikleri alacaktır.

6. Daha iyi sanal masaüstü desteği.

Windows 11, kişisel, iş, okul veya oyun kullanımı için birden fazla masaüstü arasında geçiş yaparak, MacOS'a daha benzer bir şekilde sanal masaüstleri kurmanıza olanak tanır.Duvar kağıdınızı her sanal masaüstünde de değiştirebilirsiniz.

7. Monitörden dizüstü bilgisayara daha kolay geçiş ve daha iyi çoklu görev.

Yeni işletim sistemi, Snap Groups ve Snap Layouts adlı özellikleri içerir - aynı anda kullandığınız uygulamaların Görev Çubuğunda bulunan koleksiyonları ve daha kolay görev geçişi için aynı anda açılabilir veya simge durumuna küçültülebilir.Ayrıca, açık pencerelerinizin bulunduğu yeri kaybetmeden bir monitöre daha kolay takıp çıkarmanıza olanak tanır.


Microsoft OEM Sistem Üreticisi Windows 11 Professional OEM 64-bit OEI DVD İngilizce 22H2 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.