Ev > Ürünler > Microsoft Windows 11 Profesyonel >
DirectX 12 Microsoft Windows 11 Professional 64Bit USB Sürücü SKU-HAV-00029

DirectX 12 Microsoft Windows 11 Professional 64Bit USB Sürücü SKU-HAV-00029

DirectX 12 Microsoft Windows 11 Professional

UEFI Microsoft Windows 11 Professional

SKU-HAV-00029 Windows 11 profesyonel

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Windows 11 Profesyonel

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
medya:
USB
Ürün adı:
Windows 11 Profesyonel
SKU:
HAV-00029
paket:
Perakende
Depolamak:
64 GB
sistem tipi:
pencereler
bellenim:
UEFI Güvenli Önyükleme özelliği
Görüntülemek:
720P
Ürün Açıklaması

DirectX 12 Microsoft Windows 11 Professional 64-Bit USB Sürücü Perakende Kutusu SKU-HAV-00029
 
Windows 11 profesyoneli, tutkunuzu yeni deneyimlerle sürdürmek için sakinleştirici, yaratıcı bir alan sağlar.Yepyeni Başlat menüsünden sevdiğiniz kişilerle, haberlerle, oyunlarla ve içeriklerle bağlantı kurmanın yeni yollarına kadar, Windows 11 doğal bir şekilde düşünmek, ifade etmek ve oluşturmak için bir yerdir.
 
Verimliliği en üst düzeye çıkarın
İhtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalara erişin ve mizanpaj özelleştirme, masaüstü ve daha sezgisel yeniden yerleştirme deneyimi gibi araçlarla kolaylıkla çoklu görev yapın.
Yeni yollarla bağlanın
Microsoft Teams kullanarak değer verdiğiniz kişilerle doğrudan masaüstünüzden anında bağlantı kurun.Herhangi bir cihazda ücretsiz olarak arayın veya sohbet edin.
içeriğimi küratörlüğünü yapıyorum
Microsoft Edge ve çeşitli widget'lar, en önemli olan en son haberlere, bilgilere ve eğlenceye hızlı erişim sağlar.Yeni Microsoft Store'da ihtiyacınız olan uygulamaları ve en sevdiğiniz programları kolayca bulun.
istediğin zaman.Oyunun tadını Çıkar.
Windows 11, gerçekçi grafik performansıyla oyun oynamayı yepyeni bir düzeye taşıyor.Diğer favori oyunlarınızı keşfedin ve Xbox Game Pass (üyelik ayrıca satılır) ile 100'ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna erişin.
her kullanıcı için bilgisayar
Yeni Windows, Microsoft'un ortaklarının çok çeşitli cihazlarında çalışır ve en son yenilikçi dokunmatik, kalem ve ses özelliklerini sağlayarak en iyi ve en uygun fiyatlı cihazı bulmayı kolaylaştırır.
 

Windows 11 profesyonel için donanım gereksinimleri:

Bileşen Asgari
İşlemci En az 1 GHz saat hızına ve en az 2 çekirdeğe sahip uyumlu bir 64 bit işlemci (x86-64 veya ARM64)
Bellek (RAM) En az 4 GB
Depolama alanı En az 64 GB
Sistem yazılımı UEFI
Güvenlik Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0
Grafik kartı WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu
Görüntülemek Çapraz olarak 9 inçten büyük yüksek çözünürlüklü (720p) ekran, renk kanalı başına 8 bit
İnternet bağlantısı ve Microsoft hesapları Windows 11 Home'da ilk kurulumu tamamlamak için İnternet bağlantısı ve Microsoft hesabı gerekir.
 

 

 

Windows 11 Professional ne zaman çıkacak?
 
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren yeni makineler için sunulacağını duyurdu. Mevcut Windows 10 kullanıcılarına yönelik güncellemeler 2022'nin başında başlamalı ve Microsoft, Windows 11'i tüm uyumlu makinelere yarıyıl ortasına kadar sunmayı umuyor. 2022.
Windows 11'in Windows Insider yapısı, Dev Channel'da beta testi için zaten mevcut ve kullanıcılar artık Windows 11 ISO'yu indirebilir.
Microsoft, Windows 11'in 5 Ekim 2021'den itibaren kullanıma sunulmaya başlayacağını onayladı. Bu, Windows'un Baş Ürün Sorumlusu Panos Panay'ın "Windows 11, uygun kullanıcılar için ücretsiz bir yükseltme yoluyla kullanıma sunulacak" başlıklı bir blog gönderisinde genişliyor. Windows 10 PC'ler ve bu tatilden itibaren yeni PC'lerde."
Aynı zamanda, Microsoft muhtemelen ana kısım için yeni işletim sistemine odaklanacak olsa da, Windows 10 için tıknaz bir güncelleme de görebiliriz.Windows 10, 2025'e kadar güncelleme almaya devam edecek, bu nedenle yaşlı köpekte henüz çok fazla yaşam var.
 
Windows 11'in bu yayın tarihi, mevcut Windows 10 kullanıcıları için güncellemenin 2022'nin başında geleceği yeni makineler içindir. Bu, herhangi bir hata ve sorunun (çoğunlukla) yükseltme yapabileceğiniz zamana göre sıralanacağı anlamına gelmelidir.Yükseltme yapabiliyorsanız, TPM 2.0 uyumlu bir makineniz olduğunu varsayarak.
Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek istiyorsanız, hemen şimdi Windows 11 Insider derlemesini veya Windows 11 ISO'yu yükleyebilirsiniz.Bunlar, yeni arabirim ve bazı önemli Windows 11 özelliklerine sahip olmalarına rağmen, şu anda erken sürümlerdir.Bununla birlikte, henüz yayın takviminin başlarında olduğu ve kusursuz bir şekilde çalışmama ihtimalinin yüksek olduğu için ana makinenize kurmanızı tavsiye etmiyoruz.
 
Windows 11 profesyonel nasıl indirilir
 
Microsoft, duyurulmasından bu yana geliştirici kanalında Windows 11'in Insider yapılarını güncelliyor, bu nedenle denemek isterseniz, Windows 11'i nasıl indireceğinizle ilgili kullanışlı bir kılavuzumuz var.
Yapı artık beta kanalında yaygın olarak mevcut ve Microsoft Mağazası da dahil olmak üzere pano genelinde daha fazla iyileştirme sergiliyor.
Bunu yapmadan önce, en iyi nokta, gereksinimleri karşıladığı sürece, bilgisayarınızın Microsoft'un Insider Programına kayıtlı olduğundan emin olmaktır.
Ancak unutmayın, şimdilik çok sayıda küçük sorun olduğundan, yalnızca ana makineniz olmayan bir bilgisayarda çalıştırmanızı öneririz. 
 

Windows 11'in temel sistem gereksinimleri, Windows 10'dan önemli ölçüde farklıdır. Windows 11, yalnızca x86-64 veya ARM64 işlemci kullananlar gibi 64 bit sistemleri destekler;IA-32 işlemciler artık desteklenmemektedir.Bu nedenle, Windows 11, Windows'un 32 bit işlemcileri ve 16 bit yazılımı desteklemeyen ilk tüketici sürümüdür (ancak Windows Server 2008 R2, Windows NT'nin bunları desteklemeyen ilk sürümüdür).Minimum RAM ve depolama gereksinimleri de artırıldı;Windows 11 artık en az 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı gerektiriyor.S modu yalnızca Windows 11'in Home sürümü için desteklenir. Ağustos 2021 itibarıyla, resmi olarak desteklenen işlemciler listesi Intel Core 8. nesil ve sonraki sürümleri, AMD Zen+ ve sonraki sürümleri ile Qualcomm Snapdragon 850 ve sonraki sürümlerini içerir. Uyumluluk listesi ayrıca aşağıdakileri içerir: Ryzen işlemcilerin ve Intel Core i7-7820HQ'nun (7. nesil işlemci) "AF" revizyonları, ancak ikincisi yalnızca DCH tabanlı sürücülerle gönderilen cihazlarda desteklenir.Desteklenmeyen işlemcilere sahip cihazların Windows 11'i yüklemesi veya çalıştırması engellenmez, ancak Windows Update, Windows 10'dan yükseltmeyi engelleyeceğinden temiz bir yükleme gerçekleştirilmelidir. Ayrıca Microsoft, desteklenmeyen işlemcileri kullanan cihazların güncelleme yüklemesinin engellenebileceğini belirtti.
Eski BIOS artık desteklenmemektedir;Artık Güvenli Önyükleme ve TPM 2.0 güvenlik yardımcı işlemcisine sahip bir UEFI sistemi gerekiyor. Özellikle TPM gereksinimi, birçok anakartın TPM desteğine sahip olmaması, anakarta fiziksel olarak takılması için uyumlu bir TPM modülü gerektirmesi veya Etkinleştirmek için bilgisayarın UEFI'sindeki ayarların değiştirilmesini gerektiren varsayılan olarak devre dışı bırakılan CPU sabit yazılımı veya donanım düzeyinde yerleşik TPM. Orijinal ekipman üreticileri, Microsoft'un onayı üzerine bilgisayarları yine de TPM 2.0 yardımcı işlemcisi olmadan gönderebilir.
 
Yeni Windows kullanıcı arayüzü
 
Windows 11'deki en belirgin değişiklikler, kullanıcı arabirimi (UI) cephesindedir.Microsoft her zaman kullanıcı arayüzünü bozma eğilimindeydi ve Windows 11 için geri durmadı.Mevcut pencereler için yeni bir görünüm var ve üst üste binen bazı paneller için buzlu cam efekti yeniden ziyaret edildi.Başlat düğmesi taşındı, widget'lar geri dönüyor ve
Genel ahlak, daha yumuşak, daha kapsamlı bir temaya geçiştir.Windows artık alıştığımız dik açılı köşelere sahip değil, bunun yerine yuvarlak.Bu ince bir değişiklik, ancak farklı bir hissi var - en azından pencereler tam ekran olmadığında oluyor.
Reklamcılık
Diğer büyük değişiklik, görev çubuğunun sol alt köşeye sıkışmak yerine ekranın ortasına kaydırılmasıdır.Endişelenmeyin, Görev Çubuğu Ayarları ekranında bir düğmeye basarak Windows 10'da nasıl çalıştığına geri dönebilirsiniz.
Pencerelerinizi ekranda nasıl düzenlediğiniz de uzun süredir kolda bir çekimin tadını çıkardı.Farenizi büyütme simgesinin üzerine getirdiğinizde, çeşitli pencerelerin nasıl düzenlenmesini istediğinizi seçmenize olanak tanıyan bir açılır palet oluşur.Windows 10'da bu tür şeyler üzerinde biraz kontrole sahipsiniz, ancak ekranın üçte birini veya dörtte birini kaplayan pencereler için kolay destekle, bu çok daha düzenli bir düzen sağlayabilir.Bu, özellikle büyük bir 4K ekranı sallıyorsanız ve aynı anda birkaç uygulamayı görüntülemek istiyorsanız kullanışlıdır.
Windows 11'e geleceği söylenen bir estetik değişiklik, Ölümün Mavi Ekranının veya tercih ederseniz BSOD'nin sona ermesidir.Endişelenmeyin, BSOD kısaltması hala korunacak (en azından İngilizce), çünkü daha çok metal gibi görünen Kara Ölüm Ekranına dönüşecek.
 
DirectX 12 Microsoft Windows 11 Professional 64Bit USB Sürücü SKU-HAV-00029 0

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.