Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Graphic Design Software >
1.5 GHz İşlemci 4.5 GB İngilizce Pro 2020 Çevrimiçi Kod Mac AIP

1.5 GHz İşlemci 4.5 GB İngilizce Pro 2020 Çevrimiçi Kod Mac AIP

4.5GB İngilizce Pro

1.5GHz İşlemci Pro

AIP Yazılımı

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

Pro 2020

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ürün adı:
Pro 2020
hard disk alanı:
4.5 GB
Dilim:
ingilizce
medya:
İndirmek
İşlemci:
1.5GHz veya daha hızlı
sürüm:
Reklam
Ürün Açıklaması

Mükemmel çalışan Pro 2020 Online Code Mac Ticari İndirme Bağlantısı

 

Pro 2020

 

Daha üretken ve organize olun. Pro 2020, PDF belgeleri oluşturmak, düzenlemek, doldurmak, imzalamak ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.Belgeleri Windows ve macOS'tan hızla PDF'ye dönüştürün.Kağıt belgeleri düzenlenebilir PDF'lere dönüştürün.Ve tüm PDF dosyalarınızı merkezi Ana Sayfa görünümünden yönetin.

 

Pro 2020'deki yenilikler

 

Yeni Ana Sayfa görünümü
Pro ve Standart

Yeni Ana Sayfa görünümü düzenli ve üretken kalmanıza yardımcı olur - tüm PDF'lerinizi organize etmeniz, yönetmeniz ve aramanız için tek bir yerdir.

Son Dosyalar listesi: Bilgisayarınızdan, Document Cloud depolama alanından veya OneDrive, Dropbox, Box ve SharePoint gibi üçüncü taraf depolama alanından görüntülenmek üzere açılan son dosyalarınızı görüntüler.
Önerilen araçlar: PDF'yi Düzenle, PDF Oluştur, PDF'leri Birleştir ve daha fazlası gibi en iyi araçlarını keşfetmenize yardımcı olur.
Arama kutusu: Tüm Document Cloud dosyalarınızı ve görüntüleme, inceleme veya imzalama için gönderilen veya alınan dosyaları aramanıza olanak tanır.
Bağlam bölmesi: Bağlama duyarlı menülerle tüm Ana Sayfa görünümünde dosyalar üzerinde işlem yapmanıza ve paylaşılan belgeler için katılımcıların durumunu ve etkinlik geçmişini kontrol etmenize yardımcı olur.

 

 

MIP korumalı PDF'leri şurada görüntüleyin: Pro 2020 ve Okuyucu 2020
Pro ve Standart

Artık, Office 365 kullanarak Azure Information Protection (AIP) ve Information Protection dahil olmak üzere MIP (Microsoft Information Protection) çözümleriyle korunan dosyaları açmak için 2020 ve Reader 2020 Windows ve Mac masaüstü uygulamalarını kullanabilirsiniz.

2020 ve Reader 2020, MIP korumalı bir dosyayı otomatik olarak algılar ve eklenti indirme sayfasından ilgili eklentiyi indirmenizi ister.Eklentiyi indirip yüklediğinizde, korunan dosyalar veya Reader'daki diğer PDF'ler gibi açılır.

 

Canlı metin içeren taranmış belgelerde OCR çalıştırın
Pro ve Standart

İle birlikte Pro 2020, OCR'yi üzerlerinde canlı metin bulunan görüntüler içeren taranmış bir PDF'de çalıştırabilirsiniz.

1. Taranan PDF'yi şurada açın: Pro 2020.

2. Araçlar > Taramayı Geliştir > Tanınabilir Metin > Bu Dosyada seçeneğine gidin.

3. Araç çubuğunda Ayarlar'a tıklayın.Metni Tanı iletişim kutusu görüntülenir.

4. Çıktı açılır listesinde, Aranabilir Görüntü veya Aranabilir Görüntü (tam) öğesini seçin ve Tamam'ı tıklayın.

5. Araç çubuğunda Metni Tanı'ya tıklayın.

 

Ön kontrolde ön kontrol geliştirmeleri ve PDF/UA doğrulaması
Yalnızca Pro özelliği

Ön Kontrol Kitaplıkları: Ön Kontrol Profilleri, Düzeltmeler ve Kontroller artık Kitaplıklarda iyi organize edilmiştir.
Ön Kontrol Değişkenleri: Değişkenler, uygulandıklarında Profilleri, Kontrolleri ve Düzeltmeleri dinamik olarak ayarlamanıza olanak tanır.Turuncu üçgenin göründüğü her yerde Profiller, Kontroller veya Düzeltmeler düzenlenirken değişkenler kullanılabilir.Değişkenleri kullanarak mevcut nesneleri filtrelemek de mümkündür.
Ön Kontrol, yeni Ghent PDF Çalışma Grubu Belirtimi 2015'i destekler: Yeni GWG belirtimleri, PDF/X-4'ü temel alır ve yerel şeffaflığın yanı sıra medyadan bağımsız RGB iş akışlarını destekler.
Ön Kontrolde PDF/UA doğrulaması: Ön Kontrol artık yaygın erişilebilirlik sorunlarını düzeltmeyi ve Evrensel Erişilebilirlik PDF/UA için uluslararası standarda göre doğrulamayı mümkün kılıyor.

 

Özellikler Pro 2020:

 

  Daha üretken ve organize olun. Pro 2020, PDF belgeleri oluşturmak, düzenlemek, doldurmak, imzalamak ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunar.Belgeleri Windows ve macOS'tan hızla PDF'ye dönüştürün.Kağıt belgeleri düzenlenebilir PDF'lere dönüştürün.Ve tüm PDF dosyalarınızı merkezi Ana Sayfa görünümünden yönetin.
  Windows ve macOS'tan PDF'ler oluşturun - Belgeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde Windows ve macOS'tan standartlara uygun PDF'lere dönüştürün.
PDF'leri Microsoft Office 365 biçimlerine dışa aktarın - Yazı tiplerini, biçimlendirmeyi ve düzenleri korurken PDF'leri Word, Excel veya PowerPoint biçimlerine dönüştürün.
Erişilebilirliği artırın - Engelli kişilerin yardımcı teknoloji yazılımları ve aygıtları olsun ya da olmasın PDF belgelerini ve formlarını kullanmasını kolaylaştırmak için sezgisel erişilebilirlik özelliklerinden ve iş akışlarından yararlanın.
  Tüm çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin - Tüm PDF'lerinizi merkezi Ana Sayfa görünümünden düzenleyin, yönetin ve arayın.
  Etkileşimli PDF'ler oluşturun - PDF'lerinizi ilgi çekici deneyimlere dönüştürmek için video, ses ve etkileşimli içerik ekleyin.
Özellik Araçlarınızı özelleştirin - Metin Ekle, Onay İşareti Ekle ve İmzala gibi Doldur ve İmzala araçlarının renk özelleştirmesiyle düzeninizi koruyun.
  Microsoft Bilgi Koruması (MIP) dosyalarını açın - Microsoft Bilgi Koruma çözümleriyle korunan dosyaları açmak için 2020'yi kullanın.
  Taranan belgeleri düzenleyin - Düzenlenebilir PDF'lere dönüştürmek için taranan kağıt belgelerde optik karakter tanıma (OCR) çalıştırın.
Dosyaları kolayca karşılaştırın - Nelerin değiştiğini hızlı bir şekilde görmek için taranması kolay bir sonuç özeti kullanarak bir PDF'nin iki sürümünü karşılaştırın.
  Dropbox, Box ve OneDrive ile çalışın - Pro 2020'de çalışırken Dropbox, Box veya Microsoft OneDrive hesabınızdaki dosyalara erişin, dosyaları düzenleyin ve saklayın.
  PDF'leri yüksek kaliteli yazdırma için hazırlayın - Özelleştirilmiş profil, kontrol ve düzeltme setleri elde etmek için ön kontrol kitaplıklarını kullanın.
  Hassas bilgileri silin - Kullanımı kolay redaksiyon araçlarıyla metin, resim ve hatta meta verileri bulun ve kalıcı olarak bunlardan kurtulun.

 

 

 

1.5 GHz İşlemci 4.5 GB İngilizce   Pro 2020 Çevrimiçi Kod Mac AIP 0

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.