Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Graphic Design Software >
Ticari Sürüm Creative Suite CS6 Design Web Premium for Windows English

Ticari Sürüm Creative Suite CS6 Design Web Premium for Windows English

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

CS6 Design Web Premium

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Aktivasyon:
çevrimiçi
işlemci tipi:
Athlon 64, Pentium 4
Dil:
İngilizce
Uyumluluk:
bilgisayar
Minimum Sabit Disk Alanı:
11 GB
Veri deposu:
2 GB
Ürün Açıklaması

Ticari Sürüm Windows için Creative Suite CS6 Design Web Premium İngilizce

 

Tasarım profesyonelleri için CS6'daki yenilikler

Creative Suite 6 Design & Web Premium yazılımı, baskı ve en yeni dijital ortamlar için verimli bir şekilde tasarım yapmanızı sağlar. Extended ve 'ın 64 bit yerel sürümleriyle karmaşık dosyalar üzerinde aydınlatma hızında çalışın. InDesign'da iPad ve diğer tablet cihazlar için yayınlar üretin. Dreamweaver'da uyarlanabilir mizanpajlarla HTML5/CSS3 web siteleri oluşturun.

Extended'da çığır açan görüntü düzenleme—Dijital görüntülemede endüstri standardı ile göz alıcı sonuçlar sunun.Görüntüleri iyileştirirken ve birleştirirken, sanatsal efektler uygularken ve çok yönlü fırça araçlarıyla resim yaparken yaratıcı özgürlüğün ve hassas kontrolün keyfini çıkarın. Extended'da video düzenleme—Dijital yayıncılık projelerinize dahil etmek için videoyu düzenleyin.Geçişleri, sesi ve kaydırma ve yakınlaştırma gibi efektleri kullanarak klipleri ve fotoğrafları hızla birleştirin.

'da ayırt edici vektör grafikleri—Reklam, paketleme, tabela ve daha fazlası için logolardan illüstrasyonlara kadar herhangi bir proje için en yüksek kalitede vektör çizimleri oluşturun.Dikkat çeken grafikler oluşturmak için hassas çizim araçlarını ve etkileyici doğal fırçaları kullanın..

InDesign'da profesyonel sayfa düzeni—Tipografi üzerinde hassas kontrol ve yaratıcı efektler için yerleşik araçlar sunan sezgisel tasarım yazılımıyla mizanpaj yapın, ön kontrol yapın ve çarpıcı sayfa mizanpajları oluşturun.

InDesign'da tablet yayınları—iPad ve diğer tablet cihazlar için medya açısından zengin yayınlar oluşturmak üzere InDesign'ı kullanın.Kaydırma ve yakınlaştırma, slayt gösterileri, ses ve video gibi etkileşimli öğeler ekleyin.Dağıtım için Digital Publishing Suite'e yükleyin.  

Dreamweaver'da birinci sınıf web siteleri ve uygulamalar—HTML5/CSS3 web siteleri ve uygulamaları tasarlayın, geliştirin ve bakımını yapın.Yerleşik tasarım şablonlarını kullanın ve görsel olarak veya doğrudan kodla çalışın. Business Catalyst ile entegrasyon yoluyla arka uç kodlaması olmadan e-ticaret siteleri oluşturun.

 

Tasarım Standardı Özellikleri:

 

  Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci
  Service Pack 3 ile Microsoft Windows XP veya Service Pack 1 ile Windows 7
  32 bit için 2 GB RAM (3 GB önerilir);64 bit için 2 GB RAM (8 GB önerilir)
  Kurulum için 11 GB kullanılabilir sabit disk alanı;yükleme sırasında ek boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
minimum sistem gereksinimleri 16 bit renk ve 512 MB VRAM ile 1280 x 800 ekran (1280 x 1024 önerilir)
  OpenGL 2.0 özellikli sistem
  Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
  SWF dosyalarını dışa aktarmak için Flash Player 10 yazılımı gerekir
Bu yazılım aktivasyon yapılmadan çalışmayacaktır.Yazılım aktivasyonu, aboneliklerin doğrulanması ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.
  Telefon aktivasyonu mevcut değil.

 

Ticari Sürüm  Creative Suite CS6 Design Web Premium for Windows English 0

Ticari Sürüm  Creative Suite CS6 Design Web Premium for Windows English 1

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.