Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Graphic Design Software >
Mac için 2GB RAM Cs6 Yazılım Web Premium 1080x500

Mac için 2GB RAM Cs6 Yazılım Web Premium 1080x500

2GB RAM Cs6 Yazılımı

Cs6 Yazılımı Web Premium

1080x500 Creative Suite CS6

Menşe yeri:

İrlanda

Marka adı:

Microsoft

Sertifika:

Microsoft Certified

Model numarası:

CS6 Design Web Premium

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
aktivasyon:
İnternet üzerinden
medya:
kurulum bağlantısı
Dilim:
ingilizce
Sürüm türü:
Tam Sürüm Yazılım
Ürün adı:
CS6 Tasarım Web Premium
Veri deposu:
2 GB
Ürün Açıklaması

Mac için Creative Suite CS6 Design Web Premium Tam perakende sürümü

 

CS6 Design Web Premium için ürün bilgileri:

 

Windows için Creative Suite 6 Design & Web Premium, grafik tasarım, web sitesi ve uygulama geliştirme, sayfa düzeni ve görüntü düzenleme ve mobil cihazlara, web'e, baskıya ve tabletlere yaratıcı içerik yayınlamak için eksiksiz bir profesyonel araç seti sağlar.Design & Web Premium paketi, baskı tasarımcıları ve dijital yayıncılık uzmanları için gerekli olan birkaç endüstri standardı yazılım programını içerir: CS6, InDesign CS6, CS6, Flash Professional CS6, Fireworks CS6, Dreamweaver CS6, X Pro, Bridge CS6 ve Medya Kodlayıcı CS6.

ve 'ın CS6 sürümleri, hız ve performans geliştirmelerinin keyfini çıkarır.'un Mercury Grafik Motoru ve 'ın Mercury Performans Sistemi, görüntüleme ve işleme görevlerini hızlandırmak için 64-bit bilgisayarınızın tam sistem RAM'ine hitap etmesini sağlar ve bu bir zamanlar iş akışınızı yavaşlatırdı.Bu ekstra işlem gücüyle, tüm programların genişletilmiş yeteneklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.Örneğin CS6, bir yama için temel teşkil eden örnek bir alan seçmenize olanak tanıyan bir Temas Duyarlı Yama sunar., raster görüntüleri düzenlenebilir, ölçeklenebilir vektörlere - programın ekmek ve tereyağı - dönüştürmenize olanak tanır.

"Yayınlama" tanımı genişledikçe, InDesign'ın işlevleri de genişler.CS6 sürümünden önce bile program, etkileşimli sayfa düzenlerini iPad'lere ve diğer tabletlere, e-kitap okuyuculara ve diğer dijital cihazlara yayınlamayı benimsemişti.Farklı görüntüleme boyutlarına hizmet etmek için birkaç farklı düzen oluşturabilir ve hepsini tek bir dosyada kaydedebilirsiniz.Liquid Layout, sayfa boyutuna göre mizanpajınızı otomatik olarak yeniden boyutlandırır.

Web sitesi ve uygulama oluşturma için Dreamweaver CS6, multimedya HTML5/CSS3 web siteleri ve uygulamaları tasarlamanıza, geliştirmenize ve bakımını yapmanıza olanak tanır.Entegre mobil çerçeveleri kullanarak Android ve iOS için yerel mobil uygulamalar da oluşturabilirsiniz.Flash Professional CS6, güncellenmiş Flash Player ve AIR çalışma zamanlarını destekler ve ayrıca Flash Professional'da yazılan içeriği HTML'ye aktarabilirsiniz.Fireworks, CSS öğelerini ve değerlerini temiz bir şekilde ayıklamanıza olanak tanıyan yeni bir CSS Özellikleri paneline sahiptir.

Creative Suite 6 Design Standard, teknoloji ilerledikçe talepleri hızla artan tasarım ve yayıncılık profesyonellerine hizmet ediyor.Örneğin CS6, artık geçişler ve efektlerle temel video düzenleme işlevleri sunuyor.Mesleğinizin gerekli görevleri diğer profesyonel alanlardan uzaklaştıkça , , ve InDesign'ın arayüzünü ve iş akışını iyileştirmeye devam ediyor.İşiniz daha basitleşmiyor olabilir, ancak Creative Suite 6 Design Standard, genişletilmiş işlevler, iyileştirilmiş performans ve kolaylaştırılmış iş akışına ayak uydurmanıza yardımcı olur.

lisans sözleşmesi, tek seferde yalnızca birini kullandığınız sürece, bu yazılımı aynı işletim sistemine sahip 1 masaüstü ve 1 dizüstü bilgisayarda kurmanıza ve etkinleştirmenize izin verir.

 

CS6 Tasarım Web PremiumÖzellikler:

 

  Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci
  Service Pack 3 ile Microsoft Windows XP veya Service Pack 1 ile Windows 7
  32 bit için 2 GB RAM (3 GB önerilir);64 bit için 2 GB RAM (8 GB önerilir)
  Kurulum için 11 GB kullanılabilir sabit disk alanı;yükleme sırasında ek boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
Minimum Sistem Gereksinimleri CS6 Design Web Premium 16 bit renk ve 512 MB VRAM ile 1280 x 800 ekran (1280 x 1024 önerilir)
  OpenGL 2.0 özellikli sistem
  Çift katmanlı DVD'lerle uyumlu DVD-ROM sürücüsü
  SWF dosyalarını dışa aktarmak için Flash Player 10 yazılımı gerekir
Bu yazılım aktivasyon olmadan çalışmayacaktır.Yazılım aktivasyonu, aboneliklerin doğrulanması ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.
  Telefon aktivasyonu mevcut değil.

 

Mac için 2GB RAM   Cs6 Yazılım Web Premium 1080x500 0

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Microsoft Windows Software Tedarikçi. telif hakkı © 2017-2023 computersoftware-systems.com . Her hakkı saklıdır.