Your best softwares offering partner!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Retail Box

Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bit Orijinal Yeni Çevrimiçi Aktivasyon Anahtarı

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Süper! Après plusieurs années de coopération, nous avons dörtyol maison qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Easy to use, works as expected. Plug into USB3 port an in 15 minutes everything was running. This was done on a newly installed hard drive,.

—— Jay

It works perfectly so far.Will do great business with you.

—— Bruce

When I booted my PC using the USB, it was working properly, and I installed Windows with no problems!

—— Trinh

Simple to setup, Home edition is sufficient for most users. Comes on a nice USB 3.0 flash drive, which if you want can wipe and use for storage.

—— Gabe

Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bit Orijinal Yeni Çevrimiçi Aktivasyon Anahtarı

Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bits Genuine New Online Activation Key
Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bits Genuine New Online Activation Key Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bits Genuine New Online Activation Key

Büyük resim :  Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit / 32 Bit Orijinal Yeni Çevrimiçi Aktivasyon Anahtarı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 pro OEM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: OEM ambalaj
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 5000 adet / Hafta
Detaylı ürün tanımı
Bağlantı: internet erişimi dil: İngilizce
Lisans Adedi: 1 Paket türü: OEM
Medya: DVD Sürüm: 1709 veri
Vurgulamak:

windows 10 pro 64 bit retail

,

windows 10 pro product key

WINDOWS 10 PRO 32/64 BIT WIN 10 OEM HAKIKI YENI ONLINE AKTİVASYON ANAHTARı FQC-08929

Karma bir Başlat Menüsü, Microsoft Edge web tarayıcısı ve Cortana kişisel asistanı ile geliştirmek için, dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden 64 bit Windows 10 Pro işletim sistemini yükleyin. Windows 10 Pro, iş ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Windows 10 Home'da bulunan tüm özelliklere ek olarak, Pro sürümü ayrıca Bitlocker, Uzak Masaüstü, İstemci Hyper-V ve daha fazlası ile birlikte gelir. Bitlocker, hassas verilerinizin güvende tutulması gereken ortamlarda kritik olan sabit diskinizdeki ve diğer depolama cihazlarınızdaki verileri korur. Şirket ağına erişmek için, bir Etki Alanına katılabilir ve Windows 10 Pro ile uzaktan oturum açabilirsiniz.

Windows masaüstünden uygulamalarınıza erişmek için ayrılmadan, Windows 10 Pro'daki karma Başlat Menüsü, Windows 7'deki menüye benzer ve Windows 8'in Başlangıç ​​Ekranında kullanılan canlı parçalarla birleştirir. Başlat Menüsü, bu karoları içerecek şekilde genişletilmiştir; bu, kaç tane e-posta mesajınızın olduğunu, geçerli hava durumu durumunu ve daha fazlasını görüntülemenize olanak tanır. Canlı fayanslara ek olarak, en sık kullandığınız uygulamaları ve dosyaları sabitlemek için Başlat Menüsünde hala yeterli alanınız var. Windows 7 ve Windows 8 Pro sürümlerinin güçlü yanları ile üretilen Windows 10 Pro, neredeyse tüm çevre birimleriniz ve bilgisayarınızın dahili bileşenleri ile uyumlu kalması için her iki motorun en iyi özelliklerini bir araya getirir. Ayrıca, önceki Windows sürümüne benzer bir tasarım sunar, böylece Windows 10 Pro'yu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'da bulunan web tarayıcısı Microsoft Edge'dir. Bu tarayıcı notları doğrudan web sayfalarına yazmanıza veya yazmanıza ve başkalarıyla paylaşmanıza izin verir. Çevrimdışı erişim için favori web sitelerinizi kaydedebilir ve sadece bir Okuma görünümü modunda görmek istediğiniz şeyleri görüntüleyerek dikkat dağınıklığı olmayan çevrimiçi makaleleri okuyabilirsiniz. Cortana'nın Microsoft Edge'e entegre edilmesiyle, bir web sayfasındaki bir kelimeyi vurgulayabilir ve Cortana'nın bir arama yapıp sonuçları bir mini pencerede görüntüleyebilirsiniz. Tarayıcınızın sadece bir parçası olmayan Cortana, Windows 10'a entegre edilmiştir ve Internet, Yardım menüsü, uygulamalar, dosyalar ve ayarları arayarak cevabınıza sizi yönlendirebilir. Ayrıca Cortana'yı bir görevi kendi not defterine kaydetmek için de kullanabilirsin, burada sevdiğin şeyin ne olduğunu ve ne yapmasını istediğini izler.

Windows 10 Pro'nun Continuum özelliğini 2'si bir arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarında kullanmak, tablet ve dizüstü bilgisayar modları arasında geçiş yapmanızı sağlar. Ekranın dokunmatik ekran özelliğini yalnızca tablet modunda kullanmak istediğinizde, Continuum, Windows 10 masaüstü ekranının düzenini değiştirir ve uygulamalar tam ekrana gider, böylece parmaklarınızı kullanarak eylemleri gerçekleştirebilir ve seçimlerinize kolayca dokunabilirsiniz. Ayrıca, tüm Windows 10 cihazlarınızı evrensel uygulamalarla birleştirmek için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar, ofiste bir masaüstü bilgisayarda çalışıp çalışmadığınızı veya eve geri dönerken Windows 10 uyumlu bir akıllı telefon kullanarak görevi bitirip bitirmediğinizi gösterir.

Microsoft, Aygıtlar, Ağ ve Internet, Hesaplar ve daha fazlası gibi sistem ayarlarınızı özelleştirmenizi kolaylaştırmak için Windows 10 Pro'daki Ayar menüsünü yeniden tasarladı. Görev çubuğunun sağ alt tarafında, uygulamalarınızdan ve Windows 10 Pro'nuzdan önemli bildirimlerinizi görüntülemek için genişleyen bir eylem merkezi simgesi alırsınız. Ayrıca sık kullanılan ayarlara ve uygulamalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz, böylece bilgisayarınızın tüm Bluetooth'unu kullanmanıza gerek kalmadan bilgisayarınızın Bluetooth özelliğini açabilir veya ekranın parlaklık seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'nun bir diğer özelliği de, dört uygulamayı yan yana düzgün bir şekilde yakalayabilmenizdir, böylece içeriği net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Buna ek olarak, iş veya eğlence ile ilgili farklı uygulamalar içeren birden çok sanal masaüstü çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Windows 10 Pro ile birlikte ek içerikler için Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik, Video ve İş Mağazası gibi uygulamalardır. Kuruluşlar için Microsoft, bir Azure Active Directory kimliğine sahip bir kullanıcının uygulamaları toplu olarak satın almasına ve bunları şirketteki üyelere atamasına olanak tanır.

Windows 10 Pro Özellikleri

Alan Katıl
Grup İlkesi Yönetimi
Bitlocker
Kurumsal Mod İnternet Gezgini (EMIE)
Atanan Erişim 8.1
Uzak Masaüstü
İstemci Hyper-V
Doğrudan Erişim
Bulut tabanlı uygulamalar için tek oturum açma ile Azure Active Directory'ye katılma yeteneği
Windows 10 için İş Mağazası
Kurumsal Veri Koruması
İş için Windows Update
Şu anki iş kolu


Windows 10 Pro iş için oluşturulmuştur

Cihazınız kaybolur veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker to Go her şeyi kilitlenmeye bırakır, böylece sisteminize veya verilerinize kimse erişemez.
Excel, Word ve PowerPoint gibi Office dosyalarınız otomatik olarak sanal bir çevrimiçi sürücü gibi davranan bulutta depolanır, böylece belgeleri gerçek zamanlı olarak paylaşabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz.
Windows 10 Pro PC'nizi evde, yolda veya internet bağlantınızın olduğu bir yerde kullanmak için Uzak Masaüstü ile oturum açın.
En çok ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara kolayca erişmek için Windows Store'da kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturun.

Daha güvenli

Dosyalarınızı BitLocker ile güvende tutun ve BitLocker to Go ile çıkarılabilir depolama aygıtlarında aynı güvenliği edinin. Windows 10 Pro ayrıca, aygıtlarınızın gelişmekte olan, karmaşık tehditlere karşı korunmasını sağlamak için bulut gücü, geniş optikler, makine öğrenimi ve davranış analizi kullanan Windows Defender Antivirus uygulamasını içerir. Ayrıca, otomatik güncellemeler1 mevcut ve gelecekteki tehditlere karşı tam ve sürekli bir korumaya sahip olduğunuzdan emin olun.

Uzak Masaüstü

PC'nize veya tabletinize giriş yapın ve dosya, klasör ve uygulamalarınıza neredeyse her yerden güvenli bir şekilde erişin. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve Uzak Masaüstü. Ofiste bir belgeyi düzenlemeye başlayın, telefonunuzdaki kahve dükkanında çalışmaya devam edin ve evdeki PC'nizi tamamlayın.

Windows Mürekkep

Windows Ink ile kaymadan önce harika fikirler yakalayın. Bir Windows Mürekkep Çalışma Alanına dijital bir kalemle veya doğrudan görev çubuğunuzdan erişerek hızlıca erişin. Giriş yapmadan önce Mürekkep Çalışma Alanını bile çekebilirsiniz. Akıllı not alma, kolay belge biçimlendirme ve hassas çizim ya da çizim için Office ve diğer uygulamalarla güçlü bir şekilde bir araya getirin.

Windows Merhaba

Windows Hello ile Windows cihazlarınızda 2 saniyeden daha az bir sürede oturum açın - bir paroladan 3 kat daha hızlı. Yüz veya parmak izi tanıma, anında erişim sağlar ve her zaman bir PIN'i yedekleme olarak tutma seçeneğiniz vardır. Windows cihazlarını daha güvenli tutmak için kurumsal düzeyde bir yoldur.

Ofis

Windows 10'un çoklu görev özellikleri Office ile mükemmel bir şekilde eşleşir. Ekranınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tek bir ekranda birden fazla Office uygulamasını ve dokümanı kolayca yönetin ve çalışma alanınızı optimize etmek için dört tanesine kolayca zahmetsizce erişin. Aynı zamanda, takılı uygulamaların paylaşılan kenarını istediğiniz yere getirebilir ve her iki uygulamayı da tek bir hareketle kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Microsoft Edge

Microsoft Edge, Windows 10 için daha hızlı, daha güvenli bir tarayıcıdır. Modern web için optimize edilmiştir, ancak eski uygulamalar ve sitelerle uyumludur. Doğrudan web sayfalarına yazın veya yazın ve işaretlemelerinizi başkalarıyla paylaşın. Dikkatinizi dağıtmak için okuma görünümünü kullanın, böylece daha verimli çalışabilirsiniz. Ayrıca, işleri daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak geliştirilmiş bir adres çubuğu da var.

Cortana

Cortana sizin kişisel dijital yardımcınızdır.4 Randevular ve son tarihler hakkında bildirimler sağlayabilir, yaklaşan bir toplantı için ihtiyaç duyabileceğiniz belgeleri önerebilir ve grup takviminizi senkronize halde tutabilir. Sadece sesinizle listeleri kolayca oluşturun, değiştirin ve açın. Cortana, Yapışkan Notlar, Mürekkep hatırlatıcıları ve Microsoft To-Do etkinlikleri gibi diğer Windows uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Sistem gereksinimleri:

Gerekli işlemci

1 GHz işlemci veya daha hızlı

Gerekli bellek

32 bit için 1GB RAM; 64 bit için 2GB

Gerekli sabit disk alanı

20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı

Gerekli video kartı

800 x 600 ekran çözünürlüğü veya daha yüksek. WDDM sürücüsü ile DirectX 9 grafik işlemci

Gerekli bağlantı

İnternet erişimi (ücrete tabi olabilir)

Diğer sistem gereksinimleri

Microsoft hesabı bazı özellikler için gerekli. DVD izlemek ayrı bir oynatma yazılımı gerektirir

Ek sistem gereksinimleri

Ekteki Lisans Koşullarını, ayrıca microsoft.com/useterms adresinde de kabul etmeniz gerekir.
Etkinleştirme gerekli • Tek lisans • USB 3.0 ortamındaki 32 ve 64 bit dahil


Bildiğiniz Windows, sadece daha iyi
Windows 10 tanıdık geliyor, bu sayede daha fazla iş çıkardınız. Başlat menüsü, favori uygulamalarınızı sabitlemek için alana geri döndü. Ve basit navigasyon, yeni bir şey öğrenmek için çok zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.
Her zaman güncel
En son özelliklere veya güvenlik güncellemelerine sahip olup olmadığınızı merak etmeniz gerekmez. Windows, hazır olduğunda otomatik olarak güncellemeleri doğrudan cihazınıza sunar.
Cortana senin sırtını aldı.
Cortana, işlerinizi halletmek için tüm cihazlarınızda çalışan gerçek bir kişisel asistanınızdır.
Web kurallarına uyun
Microsoft Edge, daha iyi bir web deneyimi sunmak için oluşturulmuş yepyeni bir tarayıcıdır. Doğrudan bilgisayarınızdan web sayfalarına yazabilir, ücretsiz dikkat dağıtıcı makaleler okuyabilir ve daha sonra çevrimdışı okumak için favorilerinizi kaydedebilirsiniz.
Oyununuzu daha da ileriye götürün
Windows'ta Xbox ile, oyun ve arkadaşlarınızla oynayın ve bağlantı kurun. Her yerde.
Office dahil olmak üzere Evrensel Uygulamalar
Windows 10'daki Mağaza, oyunlar, müzikler, videolar ve yeni bir Office sürümü de dahil olmak üzere yüz binlerce uygulama için tek bir mağazadır.

İletişim bilgileri
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Kitty

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin