Your best softwares offering partner!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Retail Box

DSP OEM DVD Fransızca 1 PC Windows 10 Professional

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Süper! Après plusieurs années de coopération, nous avons dörtyol maison qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Easy to use, works as expected. Plug into USB3 port an in 15 minutes everything was running. This was done on a newly installed hard drive,.

—— Jay

It works perfectly so far.Will do great business with you.

—— Bruce

When I booted my PC using the USB, it was working properly, and I installed Windows with no problems!

—— Trinh

Simple to setup, Home edition is sufficient for most users. Comes on a nice USB 3.0 flash drive, which if you want can wipe and use for storage.

—— Gabe

DSP OEM DVD Fransızca 1 PC Windows 10 Professional

DSP OEM DVD French 1 PC Windows 10 Professional
DSP OEM DVD French 1 PC Windows 10 Professional DSP OEM DVD French 1 PC Windows 10 Professional DSP OEM DVD French 1 PC Windows 10 Professional

Büyük resim :  DSP OEM DVD Fransızca 1 PC Windows 10 Professional En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 Pro OEM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: OEM AMBALAJ
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 5000 adet / hafta
Detaylı ürün tanımı
Kurulum sürümü: 1909 Dil: Fransızca
Anahtar durum: % 100 yeni OEM Paket Tipi: OEM
medya: DVD Son Öğe PN: FQC-08920
Vurgulamak:

1909 win 10 pro oem

,

32 bit windows 10 perakende kutusu

Windows 10 Profesyonel DSP OEM DVD Fransızca 1 ADET Win 10 Pro OEM 32 bit 1909
 
Ürün Açıklaması
Windows 10 Professional 64 bit / 32 bit is your partner in making things happen. Windows 10 Professional 64 bit / 32 bit, işleri gerçekleştirmede ortağınızdır. With Windows 10 USB you get fast start-ups, a familiar yet expanded Start menu, and great new ways to get stuff done even across multiple devices. Windows 10 USB ile hızlı başlangıçlar, tanıdık ancak genişletilmiş bir Başlat menüsü ve birden fazla cihazda bile işlerinizi halletmenin harika yeni yollarını elde edersiniz. You will also love the innovative features like an all-new browser built for online action, plus Cortana, the personal digital assistant who helps you across your day. Ayrıca, çevrimiçi işlem için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcı ve gün boyunca size yardımcı olan kişisel dijital asistan Cortana gibi yenilikçi özellikleri de seveceksiniz. Windows 10 OS USB is the best choice in software today. Windows 10 OS USB, bugün yazılımda en iyi seçimdir.
Özellik:
 
Kurulum için talimatlar Ürünle birlikte Windows 10 Professional 64 bit sağlanacaktır.
Windows 10 Pro OEM'de bir DVD Sürücü, Etkinleştirme anahtarı ve Kurulum Kılavuzu bulunur.
Windows 10 Pro 32 bit / 64 bit French version. Windows 10 Pro 32 bit / 64 bit Fransızca sürüm. You can also choose English, German, Ayrıca İngilizce, Almanca,
İspanyolca, Korece ve İtalyanca.
The product you receive must strongly match the photos. Aldığınız ürün fotoğraflarla kesinlikle eşleşmelidir. Beware of pirated software. Korsan yazılıma dikkat edin.
 
Windows 10 Pro iş için üretilmiştir
 
Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa, BitLocker ve BitLocker to Go her şeyi kilitlemeye alır, böylece hiç kimse sisteminize veya verilerinize erişemez.
Excel, Word ve PowerPoint gibi Office dosyalarınız, sanal bir çevrimiçi sürücü görevi gören bulutta otomatik olarak depolanır; böylece belgeleri gerçek zamanlı olarak paylaşabilir ve üzerinde çalışabilirsiniz.
Evde, yoldayken veya internet bağlantısı olan herhangi bir yerde Windows 10 Pro PC'nizi kullanmak için Uzak Masaüstü ile oturum açın.
En çok ihtiyacınız olan uygulamalara kolay erişim için Windows Mağazası'nda kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturun.
 
Daha güvenli
 
Keep your files safe with BitLocker, and get the same security on removable storage devices with BitLocker to Go. BitLocker ile dosyalarınızı güvende tutun ve BitLocker to Go ile çıkarılabilir depolama aygıtlarında aynı güvenliği elde edin. Windows 10 Pro also includes Windows Defender Antivirus, which uses the power of the cloud, wide optics, machine learning, and behavior analysis to protect your devices from emerging, sophisticated threats. Windows 10 Pro ayrıca, cihazlarınızı ortaya çıkan, karmaşık tehditlere karşı korumak için bulutun gücünü, geniş optikleri, makine öğrenimini ve davranış analizini kullanan Windows Defender Antivirus'ü de içerir. Plus, automatic updates1 ensure you have complete, ongoing protection against current and future threats. Ayrıca, otomatik güncellemeler1 mevcut ve gelecekteki tehditlere karşı tam ve sürekli bir korumaya sahip olmanızı sağlar.
 
Uzak Masaüstü
 
Log in to your PC or tablet and securely access your files, folders, and apps from virtually anywhere. PC'nize veya tabletinize giriş yapın ve dosyalarınıza, klasörlerinize ve uygulamalarınıza neredeyse her yerden güvenli bir şekilde erişin. All you need is an internet connection and Remote Desktop. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve Uzak Masaüstü. Start editing a document in the office, keep working on it in the coffee shop on your phone, and finish up on your home PC. Ofiste bir belgeyi düzenlemeye başlayın, telefonunuzdaki kafede üzerinde çalışmaya devam edin ve ev PC'nizde bitirin.
 
Windows Ink
 
Capture great ideas before they slip away with Windows Ink. Windows Ink ile kaybolmadan önce harika fikirler yakalayın. Quickly access a Windows Ink Workspace with the click of a digital pen or straight from your taskbar. Dijital kalemin tıklanmasıyla veya doğrudan görev çubuğunuzdan Windows Ink Çalışma Alanına hızlı bir şekilde erişin. You can even pull up the Ink Workspace before logging in. And powerfully pair inking with Office and other apps for smart note taking, easy document markup, and precise sketching or drawing. Giriş yapmadan önce Mürekkep Çalışma Alanını bile çekebilirsiniz. Ayrıca, mürekkeple akıllı not alma, kolay belge biçimlendirme ve hassas çizim veya çizim için mürekkepleri Office ve diğer uygulamalarla güçlü bir şekilde eşleştirebilirsiniz.
 
Windows Merhaba
 
Sign in to your Windows devices with Windows Hello in less than 2 seconds—3 times faster than a password. Windows cihazlarınızda Windows Hello ile 2 saniyeden daha kısa sürede oturum açın — bir şifreden 3 kat daha hızlı. Facial or fingerprint recognition provides instant access, and you always have the option of retaining a PIN as a backup. Yüz veya parmak izi tanıma anında erişim sağlar ve her zaman bir PIN'i yedek olarak tutma seçeneğiniz vardır. It's the enterprise-grade way to keep Windows devices more secure. Windows cihazlarını daha güvenli tutmanın kurumsal düzeyde bir yoludur.
 
Ofis
 
The multitasking features of Windows 10 pair perfectly with Office. Windows 10'un çoklu görev özellikleri Office ile mükemmel bir şekilde eşleşir. You can arrange your screen however you want. Ekranınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Easily manage multiple Office apps and docs on one screen, and effortlessly snap up to four of them to optimize your workspace. Birden fazla Office uygulamasını ve dokümanı tek bir ekranda kolayca yönetin ve çalışma alanınızı optimize etmek için dört taneye kadar zahmetsizce çekin. You can also slide the shared edge of snapped apps to wherever you want it, easily resizing both apps in a single motion. Ayrıca, yapıştırılan uygulamaların paylaşılan kenarını istediğiniz yere kaydırarak her iki uygulamayı da tek bir hareketle kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz.
 
Microsoft Edge
 
Microsoft Edge is the faster, safer browser built for Windows 10. It's optimized for the modern web, but is still compatible with legacy apps and sites. Microsoft Edge, Windows 10 için geliştirilmiş daha hızlı, daha güvenli bir tarayıcıdır. Modern web için optimize edilmiştir, ancak yine de eski uygulamalar ve sitelerle uyumludur. Write or type directly on webpages and share your markups with others. Doğrudan web sayfalarına yazın veya yazın ve işaretlemelerinizi başkalarıyla paylaşın. Use the reading view to eliminate distractions so you can work more efficiently. Daha verimli çalışabilmek için dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak için okuma görünümünü kullanın. There's also an improved address bar to help you find things faster. Ayrıca, işleri daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak gelişmiş bir adres çubuğu da vardır.
 
Cortana
 
Cortana is your personal digital assistant.4 She can provide notifications about appointments and deadlines, suggest documents you may need for an upcoming meeting, and keep your group calendar in sync. Cortana kişisel dijital yardımcınızdır.4 Randevular ve son tarihler hakkında bildirimde bulunabilir, yaklaşan bir toplantı için ihtiyaç duyabileceğiniz belgeleri önerebilir ve grup takviminizi senkronize halde tutabilir. Easily create, modify, and open lists with just your voice. Sadece sesinizle listeleri kolayca oluşturun, değiştirin ve açın. And Cortana seamlessly integrates with other Windows apps, like Sticky Notes, Ink reminders, and Microsoft To-Do events. Cortana, Yapışkan Notlar, Mürekkep hatırlatıcıları ve Microsoft Yapılacaklar etkinlikleri gibi diğer Windows uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Sistem gereksinimleri:
 

Gerekli işlemci

1GHz veya daha hızlı işlemci

Gerekli bellek

1GB RAM for 32-bit; 32 bit için 1GB RAM; 2GB for 64-bit 64 bit için 2 GB

Gerekli sabit disk alanı

20 GB'a kadar kullanılabilir sabit disk alanı

Gerekli ekran kartı

800 x 600 screen resolution or higher. 800 x 600 ekran çözünürlüğü veya daha yüksek. DirectX 9 graphics processor with WDDM driver WDDM sürücülü DirectX 9 grafik işlemci

Gerekli bağlantı

İnternet erişimi (ücret uygulanabilir)

Diğer sistem gereksinimleri

Microsoft account required for some features. Bazı özellikler için Microsoft hesabı gerekir. Watching DVDs requires separate playback software DVD izlemek ayrı bir oynatma yazılımı gerektirir

Ek sistem gereksinimleri

Ekteki Lisans Koşullarını, microsoft.com/useterms
Etkinleştirme gerekli • Tek lisans • USB 3.0 ortamında 32 ve 64 bit dahil

 
Bildiğiniz Windows, sadece daha iyi
Windows 10 feels familiar so you can get more done from the get-go. Windows 10 tanıdık geliyor, böylece hareket halindeyken daha fazlasını yapabilirsiniz. The Start menu is back with space to pin your favorite apps. Başlat menüsü sık kullandığınız uygulamaları sabitlemek için boş alanlıdır. And simple navigation means you don't need to spend much time learning anything new. Ve basit gezinme, yeni bir şey öğrenmek için fazla zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.
Her zaman güncel
You won't have to wonder if you have the latest features or security updates. En son özelliklere veya güvenlik güncellemelerine sahip olup olmadığınızı merak etmenize gerek yoktur. Windows automatically delivers updates, when they're ready, directly to your device. Windows, güncelleştirmeleri hazır olduklarında doğrudan aygıtınıza otomatik olarak iletir.
Cortana arkanı kolladı
Cortana, işlerin yapılmasına yardımcı olmak için tüm cihazlarınızda çalışan gerçek kişisel dijital asistanınızdır.
Web'i yönetin
Microsoft Edge is an all-new browser built to deliver a better web experience. Microsoft Edge, daha iyi bir web deneyimi sunmak için tasarlanmış tamamen yeni bir tarayıcıdır. You can write directly on webpages from your PC, read articles distraction free, and save your favorites to read offline later. Bilgisayarınızdan doğrudan web sayfalarına yazabilir, dikkat dağıtıcı makaleleri ücretsiz olarak okuyabilir ve daha sonra çevrimdışı okumak için favorilerinizi kaydedebilirsiniz.
Oyun deneyiminizi daha ileriye taşıyın
With Xbox on Windows, play and connect with your games and friends. Windows'ta Xbox ile oyunlarınızla ve arkadaşlarınızla oynayın ve onlarla bağlantı kurun. Everywhere. Her yerde.
Office dahil Evrensel Uygulamalar
Windows 10'daki Mağaza, oyunlar, müzik, videolar ve yeni bir Office sürümü de dahil olmak üzere yüz binlerce uygulama için tek noktadan bir mağaza.

DSP OEM DVD Fransızca 1 PC Windows 10 Professional 0

İletişim bilgileri
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Kitty

Tel: +8613539872669

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin