Your best softwares offering partner!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Retail Box

İtalyan Dili Windows 10 Pro Perakende Kutusu 64 - PC / Laptop için Bit DSP OEI 1pk

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Minko (HK) Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Süper! Après plusieurs années de coopération, nous avons dörtyol maison qualité de produit. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Amy

Compre Windows 10, gran calidad, nueva activación en línea. Muy satisfecho

—— Jessica

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 둘 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Kevin

Easy to use, works as expected. Plug into USB3 port an in 15 minutes everything was running. This was done on a newly installed hard drive,.

—— Jay

It works perfectly so far.Will do great business with you.

—— Bruce

When I booted my PC using the USB, it was working properly, and I installed Windows with no problems!

—— Trinh

Simple to setup, Home edition is sufficient for most users. Comes on a nice USB 3.0 flash drive, which if you want can wipe and use for storage.

—— Gabe

İtalyan Dili Windows 10 Pro Perakende Kutusu 64 - PC / Laptop için Bit DSP OEI 1pk

Italian Language Windows 10 Pro Retail Box 64 - Bit DSP OEI 1pk For PC / Laptop
Italian Language Windows 10 Pro Retail Box 64 - Bit DSP OEI 1pk For PC / Laptop Italian Language Windows 10 Pro Retail Box 64 - Bit DSP OEI 1pk For PC / Laptop

Büyük resim :  İtalyan Dili Windows 10 Pro Perakende Kutusu 64 - PC / Laptop için Bit DSP OEI 1pk En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Almanya
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: Windows 10 pro OEM
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: OEM ambalaj
Teslim süresi: 1-2 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram,
Yetenek temini: 5000 adet / Hafta
Detaylı ürün tanımı
İşletim sistemleri: Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8 dil: İtalyanca
Ambalaj: DVD durumda EAN: 885370920765
Öğe numner: FQC-08913 Uygulama: PC / Dizüstü Bilgisayar
Vurgulamak:

windows 10 pro ürün anahtarı

,

windows 10 ev tam sürümü

Win 10 Pro DVD + Key 64-bit DSP OEI 1pk OEM İtalyanca MS Windows Profesyonel Kod

Önemli notlar :

Windows 10 Home kullanıcıları, mevcut olduğunda otomatik olarak Windows Update sitesinden güncellemeler alacaklardır. Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise kullanıcıları güncellemeleri erteleme olanağına sahip olacak. Windows 10 Pro kullanıcılarının güncellemeleri erteleyebileceği süre sınırlıdır.

Küçük depolama aygıtları, 32 GB sabit sürücülü aygıtlar veya tam sabit sürücülere sahip eski aygıtlar gibi, yükseltmeyi tamamlamak için ek depolama alanına ihtiyaç duyabilir. Yükseltme sırasında size ne yapacağınızı söyleyen talimatları görürsünüz. Gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanız veya yükseltmeyi tamamlamak için bir USB flash sürücü takmanız gerekebilir.

Az yer kaplayan veya 32 GB depolama PC'leri gibi daha küçük sabit sürücülere sahip bazı aygıtlar, yükseltildikten sonra az miktarda boş alana sahip olabilir. Disk alanı açabilir ve Depolama sistemi ayarlarında geçici dosyalar veya Windows'un önceki sürümünüz gibi dosyaları kolayca silebilirsiniz. Windows'un önceki sürümüne ait dosyalar, Windows 10'u kaldırma ve Windows'un önceki sürümüne geri dönme seçeneği sunar. Bu dosyalar, yükseltildikten bir ay sonra otomatik olarak silinir. Yer açmak için bunları şimdi silebilirsiniz.

Yükseltmeyi gerçekleştirmek için bir internet bağlantısı gereklidir. Windows 10 büyük bir dosya - yaklaşık 3 GB - ve İnternet erişimi (ISS) ücretleri geçerli olabilir.

Cihaz uyumluluğunu ve diğer önemli yükleme bilgilerini kontrol etmek için cihaz üreticinizin web sitesini ziyaret edin. Üretici iletişim bilgileri İletişim Bilgileri sayfasında bulunabilir.

Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem teknik özelliklerinin ötesindeki faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem belirtimini karşılayıp karşılamadığına bakılmaksızın, sürücü ve ürün yazılımı desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteğini içerir.

Destek cihaza göre değişebilir. Windows Yaşam Döngüsü sayfası hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bilgisayarınız veya tabletiniz şu anda Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi kullanıyorsa, Windows 10 Uygulamasındaki 'Bilgisayarımı Denetle' seçeneğini kullanarak gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz. Windows 10 uygulamasını al uygulamasını açmak için, görev çubuğunun sağ ucunda bulunan küçük Windows simgesine tıklayın. Görmüyorsanız, daha fazla bilgi için Windows 10 Q & A sayfamızı ziyaret edin.

Birçok uygulama, dosya ve ayar, yükseltmenin bir parçası olarak taşınacaktır. Bununla birlikte, bazı uygulamalar veya ayarlar taşınmayabilir.


Windows 10 Pro
Bu OEM Sistem Üreticisi Kanalı yazılımının kullanımı, Microsoft OEM Sistem Üreticisi Lisansının koşullarına tabidir. Bu yazılım, yeniden satış için yeni bir kişisel bilgisayarda önceden kurulum için tasarlanmıştır. Bu OEM Sistem Oluşturucu Kanal yazılımı, assembler'ın Windows yazılımı için son kullanıcı desteği sağlamasını gerektirir ve kurulduğunda başka bir bilgisayara aktarılamaz. Microsoft tarafından sağlanan destekle birlikte Windows yazılımını edinmek için lütfen "Perakende" ürün tekliflerimize bakın.

İş için doğru
Ağ dosyalarınızı, sunucularınızı, yazıcılarınızı ve daha fazlasını kullanmak için iş alanınıza veya okul Alan Adınıza veya Azure Active Directory'ye bağlanabilirsiniz. Şifreleme ve güvenlik yönetimi ile verilerinizin korunmasına yardımcı olmak için BitLocker ile ek güvenlik elde edin. Masaüstünde oturum açmak ve Pro PC'nizi evde veya yolda kullanmak için Hyper-V ile sanal makineleri çalıştırın ve çalıştırın, böylece aynı bilgisayarda birden fazla işletim sistemini çalıştırabilirsiniz.
Web'in yaptığınız gibi çalışmasını sağlayın
Microsoft Edge, göz atmaktan hızlıca hareket etmenize izin verir. Notları doğrudan web sayfalarına yazın veya yazın ve başkalarıyla paylaşın, çevrimiçi makaleleri dikkat dağınıklığıyla okuyun ve en sevdiğiniz okumaları daha sonra kolay erişim için kaydedin. Ve Cortana'nın etkinleştirilmesiyle, sizi bilmediğiniz bir terime vurgu yaparak, sizi bulunduğunuz yerden uzaklaştırmayacak bağlamsal bir açıklama elde edebilirsiniz.
Çoklu işlem, "daha hızlı yapılmasını sağlar"
Masaüstünüzü daha iyi yöneterek daha hızlı bir şekilde bitirin. Aynı anda bir ekrana en fazla dört şey ekleyin ve daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya iş için Office uygulamaları ve oyun oynama oyunları gibi şeyleri projeye göre gruplandırmak istediğinizde sanal masaüstleri oluşturun.
Onun henüz en kişisel Windows
Cortana, işlerinizi halletmenize yardımcı olmak için gün boyunca ve cihazlarınızda çalışır. Zamanla daha fazla öğrenerek, Cortana sizin için daha kişisel ve yararlı olur. Cortanas ayrıca hatırlatıcılarda da harikadır, onları doğru zamanda ve yerde teslim ederek daha azını unutursunuz ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Herhangi bir cihaz içeriğinizi taşıyabilir, ancak sadece Windows size gerçekten kişisel bir deneyim sunar. Windows Hello ile cihazınız, varlığınıza göre sizi doğrular ve tanır, ekstra güvenlik, rahatlık ve hatta dostça bir merhaba sağlar.

Sistem gereksinimleri :

PC'nizde veya tabletinizde Windows 10'a yükseltmek isterseniz, ihtiyacınız olan en düşük donanımdır. Yükseltilebilirliği etkileyen ek faktörler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdakini okuyun. Ücretsiz yükseltme teklifi1 hakkında daha fazla bilgi için lütfen ayrıntılar için Windows 10 Yükseltme sayfasını ziyaret edin.

Son işletim sistemi

En son Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleştirmesi sürümünü çalıştırdığınızdan emin olun.

Hangi sürümü çalıştırdığınızı bilmiyor musunuz? Öğrenmek için buraya bakın. En son sürümü indirmeniz mi gerekiyor? Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncelleme için buraya tıklayın.

İşlemci

1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC

Veri deposu

64 bit için 32 bit veya 2 GB için 1 gigabayt (GB)

Hard disk alanı 64 bit işletim sistemi için 32 bit OS 20 GB için 16 GB
Grafik kartı WDXM 1.0 sürücüsü ile DirectX 9 veya üstü
Görüntüle 800x600
  • Cortana, ABD, İngiltere, Çin, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya için sadece Windows 10'da şu anda mevcut.

  • Yükseltmeyi gerçekleştirmek için bir İnternet bağlantısı gereklidir. Windows 10, yaklaşık 3 GB büyük bir dosya ve Internet erişimi (ISS) ücretleri geçerli olabilir.

  • Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem teknik özelliklerinin ötesindeki faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem belirtimini karşılayıp karşılamadığına bakılmaksızın, sürücü ve ürün yazılımı desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteğini içerir.

  • Kötü amaçlı yazılım önleme uygulaması uyumlu ve güncelse, uygulamanız Windows 10'a yükseltme sırasında korunacaktır.

  • Windows 7 masaüstü araçları, Windows 10'un yüklenmesinin bir parçası olarak kaldırılacaktır.

  • Yakalanabilecek uygulama sayısı, uygulamanın minimum çözünürlüğüne bağlı olacaktır.

  • Dokunma özelliğini kullanmak için çoklu dokunmayı destekleyen bir tablete veya monitöre ihtiyacınız vardır.

  • Microsoft hesabı bazı özellikler için gerekli.

  • Bazı oyunlar ve programlar, en iyi performans için DirectX 10 veya üstü ile uyumlu bir grafik kartı gerektirebilir.


İletişim bilgileri
Minko (HK) Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Kitty

Tel: +8613539872669

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin